Як накачати косі?

Як накачати косі?

Накачати бічні (косі) м’язи черевного преса мріє більшість людей, тому що талія у них покрита товстим шаром жиру (адіпозной тканини). Щоб домогтися результатів у цій нелегкій починанні потрібно, по-перше, інтенсивно навантажувати цю область мінімум 2-3 рази на тиждень і, по-друге, стежити за вступниками з їжею калоріями, щоденна кількість калорій потрібно знижувати. З віком все складніше і складніше домогтися бажаних результатів через зниження темпу обміну речовин. Щоденні заняття на прес по 20-30 повторень зміцнюватимуть черевні м’язи, але не зможуть створити чіткий, видимий рельєф. Малого кількості та обсягу щоденних вправ достатньо для того, щоб тримати прес в тонусі, але недостатньо щоб спалити надлишковий жир навколо талії.

Потрібно робити 3-4 підходи на кожну вправу і від 15 до 50 повторень у кожному підході. Ще одна порада не робити вправи на прес пізно ввечері, так як м’язи черевного преса тісно пов’язані з центральною нервовою системою. Якими вправами накачати бічні (косі) м’язи живота? Перша вправа — це скручування (розвороти тулуба) з палицею або з грифом на спині.

Початкове положення: ноги на ширині плечей або сидячи на лаві, палиця лежить на трапецієподібних м’язах, тримаємо її широким хватом і починаємо повертати корпус в сторони, зберігаючи таз в нерухомому положенні. Незважаючи на те, що опір невелике, косі м’язи живота виконують напружену роботу.

При виконанні цієї вправи слід робити свідоме зусилля при повороті вправо і вліво. Наступна вправа — бічні нахили з гантелей стоячи.

Отже, ноги розставлені на ширині плечей, в одній руці гантеля, вільна рука вздовж корпусу або заведена за голову, на вдиху схиляємо тулуб в протилежну сторону від гантелей, на видиху повертаємося у вихідне положення. На цю вправу робимо 3-4 підходи по 12-15 повторень на кожну руку.

Як накачати косі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!