Як малювати в Фотошопі?

Як малювати в Фотошопі?

Уроки фотошоп. Одним з найчастіших елементів, які зустрічаються на сайтах мальованих від руки або аплікаційних, є звичайна скріпка. Це не данина канцеляризми, а просто дуже такий звичайний і знайомий кожному предмет, який, у свою чергу, привносить в дизайн деяку безпосередність і відчуття такого робочого простору або, як часто говорять, творчий безлад.

Намалювати таку скріпку нескладно. Урок далеко не новий, але дуже корисний для практичного застосування. Освоїти його дуже легко. Чим ми зараз і займемося. У Фотошопі для цього вже є готовий шейп (shape) у вигляді скріпки.

Створимо новий документ з білим фоном (Ctrl + N). Потім додамо новий шар (Ctrl + Shift + N).

У палітрі інструментів вибираємо Custom Shape Tool, в панелі редагування цього інструменту в випадаючому списку пункту Shape вибираємо зображення скріпки (aper Clip). При цьому так само повинен бути включений пункт Shape layers.

Намалюємо прообраз нашої майбутньої скріпки. Щоб зберігати пропорції, утримуйте Shift. На панелі шарів (Layers) знаходимо круглу кнопочку з буквою f, клікаємо по ній і у випадаючому списку вибираємо пункт Inner Shadow. У налаштуваннях цієї панелі поміняємо лише кут падіння внутрішньої тіні з 120 на 60. Вже виходить щось об’ємне.

Тепер знову кликнемо на панелі шарів по кнопці з буквою f (взагалі-то вона називається Add a layer style). І в що випав меню виберемо другий пункт Bevel and Emboss, в якому задамо наступні настройки: Тут можно погратися з вибором Gloss Contour, підбираючи найбільш підходящий тип. Я вибрала Ring.

Тепер наша скріпка виглядає металевої, як їй і належить бути. Ну а тим, хто не хоче малювати скріпки самостійно можу запропонувати набір готових пензликів.

Уроки фотошоп.

Як малювати в Фотошопі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!