Як малювати на папері?

Як малювати на папері?

Досить цікавим є те, що 3D-малюнок користується світовою популярністю. Як же швидко і просто намалювати його самому?

Нічого складного в цьому немає. Хочу дати кілька простих порад, які допоможуть і швидко і легко освоїти цю нехитру науку.

Основні критерії до малювання тривимірних малюнків. Спочатку необхідно зрозуміти, що являє собою тінь. Встаньте прямо і дивіться в дзеркало.

Адже тінь здатна створювати так — сказати огляд об’єму. Є відблиски на щоках, тіні під очима і носом. Подивіться навколо себе на природу, яка знаходиться поруч. Наприклад, якщо придивитися ближче до стовбура дерева, в центральну його частину, то вона завжди має темний колір, ніж у крони.

Все це тіні. Отже, ось докладна інструкція, яка допоможе в малюванні 3D-малюнку: Перед створенням ескізу малюнка необхідно продумати все до дрібниць, побудувати для себе чіткий план: як будуть розташовані об’єкти, але не варто забувати про те, що це досить важливий критерій у малюванні малюнка такого формату. Даний ескіз зможе показати форму об’єктів, таким чином, як і звичайна карта, покаже необхідне місце.

Не забудьте визначити, в якому напрямку знаходиться джерело світла. Необхідно з обережністю малювати тіні в областях, які мають середнім рівнем затемнення, т. до освітлити їх буде досить складно, вже повірте моєму гіркому досвіду. Необхідно намагатися робити так звану шарову роботу.

Спочатку потрібно починати з досить легенів начерк, а потім затемнювати до потрібного рівня. З тінню необхідно робити наступне: створюйте достатньо не чіткі обриси, щоб виходило більш реально.

Використовуйте ластик для того, щоб створити підсвічування додаткового характеру. Популярність 3D малюнків в даний час. Ведучи розмову про малюнки в 3D форматі необхідно відзначити, що їх можна малювати як на полотні, так і на папері, стіні, асфальті і все це буде дуже легко.

Серед найбільш затребуваних і широко зустрічаються можна вказати малюнки на асфальті. Для отримання ефектного 3D зображення необхідно акцентувати увагу на позиції, точці зору, яка в основному виникає в голові, як художника, так і глядача дивиться на картину. Якщо вибір точки зроблений правильно, тоді і малюнок буде в потрібному тривимірному форматі.

Я вважаю, що тривимірні зображення це унікальна можливість показати світу те, що ти відчуваєш, відчуваєш, чим живеш і дихаєш. Такі малюнки часом дуже сильно вражають своєю оригінальністю і реальністю. .

Як малювати на папері?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!