Як малювати людини олівцем?

Як малювати людини олівцем?

Один з найскладніших видів мистецтва це. Статура потрібно детально вивчати по частинах. Ми вже розглядали деякі елементи.

Для начерків візьміть гостро заточений олівець середньої жорсткості (я використовував НВ і 2В, напишіть у коментарях, які олівці ви використовували), який дозволить накидати тонкі лінії. Не періть лінії начерку, поки не буде чітко видно потрібний результат. Врахуйте, що особа має знизу загострену форму, а зверху більш округленої Практикуйтеся!

Чим більше ви тренуєтеся, тим краще ви навчитеся передавати потрібні емоції і ньюанси людської міміки. А тепер перейдемо до уроку.

Крок перший. Особа цієї овальної форми. Спочатку зробимо овал і розділяємо його лініями. Вертикальна лінія рівно посередині перетинає його, а горизонтальні лінії розташовані таким чином.

Перша розділяє особа трохи нижче половини, а друга ще половинку від залишилася нижньої частини обличчя. Точні розміри задати ми не можемо, так як особи у всіх різні. Але завдання цих ліній намітити (це вертикальна), а також розташування і (горизонтальна нижня лінія). Не забувайте, що їх пізніше доведеться стерти, так що не тисніть сильно грифелем про папір. Якщо сильно натискати на папір, вона деформується, і малюнок стане схожий на дівчину, яка готується до пластичної хірургії. (Буде

Крок другий. Зробіть орієнтовні штрихи на місці, де.

А також додайте лінії для, і на півдорозі між носом і підборіддям. Лінію, яка позначає нижню губу зробіть ширше.

Крок третій. Переходимо до промальовування. Вони розташовані трохи вище носа. Зовнішні краї носа вказують, де будуть йти внутрішні куточки очей. Зробіть ескіз, як показано на малюнку.

Тут врахуйте ще один важливий фактор. Анатомія людини влаштована так, що відстань між очей дорівнює величині ще одного ока.

На малюнку це вказано червоною стрілкою. Тепер додамо брови. Порада: навіть якщо одна брова піднімається, і брови мають однакову висоту, починайте малювати з внутрішнього боку (точки ближче до носа).

Щоб отримати уявлення про те, як високо розташовані брови слід додати ще один уявний очей над лівим оком це повинно дати вам більш-менш правильну висоту для брів. Крок 4. Додамо рот.

У попередньому уроці ми вже рассатрівалі деякі моменти. Наприклад ми намагалися зобразити. Але є ще один важливий момент, багато питань у про те, якої величини повинен бути рот?

Проведіть подумки дві лінії від внутрішніх краєчків очей вниз. Це буде приблизна величина рота, при посмішці може бути трохи ширше. Крок 5. Тепер стираємо допоміжні лінії, які ми зробили в перших двох кроках.

Дивимося, що у нас вийшло. В принципі ескіз готовий. Тепер залишилося прикрасити, додати тіней.

Крок шостий. Надайте більше конкретики. Зверніть увагу на вилиці і форму підборіддя.

Ця має сильний підборіддя, але постарайтеся, щоб це не дуже сильно, інакше вона перетвориться на. Замалюйте чорні зіниці, і додайте повіки. вимагає зосередженості.

Це дзеркало душі. Подивіться уважно на анімацію.

Ви побачите в якій послідовності краще всього це зробити. Крок останній. Простим олівцем додаємо тіні, щоб додати малюнку обсягу і зробити його більш реалістичним. На цьому все. Більш докладно про інших частинах людського тіла ми розглянемо в наступних уроках.

Залишайте також свої роботи, і пишіть коментарі про те, як намалювати обличчя дівчини олівцем! Такі уроки є тільки у нас, дивіться самі:

Спеціально для.

Як малювати людини олівцем?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!