Як малювати голову людини?

Як малювати голову людини?

Побудова голови за допомогою двох кіл. Перед вами механічний метод визначення пропорцій ідеальної жіночої ГОЛОВИ. Цей метод познайомить вас c пропорціями. Використовуйте його на початковому етапі для побудови, решта малюйте від руки. 6. З’єднайте лінії G і H в точці дотику c більшою окружнос-тьма.

Ви отримаєте від-різкий JК майбутню верхню межу очей. 7. Намалюйте дугу КМ, поставивши ніжку циркуля в точку J; так само намалюйте дугу JL, використовуючи точку к в якості центру.

Ці дуги є лініями щік. Заштрихованная область показує углиб-ня під кісткою щоки. 8. Накресліть дві вертикальні лінії з точок J і К; ці лінії є бічними межами голови. Зауважте, що ці лінії відсікають невеликі шматочки більшої окружності. 9. Намалюйте очі під лінією JK і прямо під відрізками 2 і 4 першої лінії.

Розташуйте ніс на лінії C прямо під відрізком з. Рот намалюйте між лініями F і D. Майте на увазі, що рот повинен бути трохи ширше, ніж ніс. 10. Повіки можуть бути пів-вими або тонкими, і розташовуються вони прямо над відрізком JK.

Верхню повіку мо-же мати таку фор-му, що буде практи-но непомітно. Очі можуть бути різних відтінків.

Можливі різні форма і нахил очей.

Як малювати голову людини?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!