Як малювати голкою на нігтях?

Як малювати голкою на нігтях?

Багато хто дивується, дізнавшись, що можна створити кілька відмінних дизайнів для нігтів за допомогою звичайної голки. Незважаючи на те, зубочистки, кисті та інструмент ДОТС використовуються в нейл-арте частіше, голки все ж можуть бути використані для створення найдрібніших деталей. Голка є кращим інструментом для створення ескізів або живопису портретів на ваших нігтях.

Хіба це не дивно? Для нейл-арту з голкою, вам знадобиться

Крок 1. Нанесіть базовий шар на поверхню нігтя. Використання шару-основи запобігає появі жовтих плям і втрати природного кольору нігтів.

Це також зміцнить нігтики. Крок 2. Покрийте нігті першим шаром лаку.

Як тільки базовий шар висохне, нанесіть перший шар обраної емалі на весь ніготь. Крок 3. Нанесіть другий більш товстий шар того ж лаку.

Крок 4. Використовуйте тоненьку або циганську голку (вибирайте голку в залежності від необхідної товщини ліній у візерунку) для створення ефекту мраморности або для малювання красивого візерунка. Тепер, будьте швидкої, перш ніж верхній шар висохне.

Зробіть кілька крапель на ніготь лаком потрібних кольорів, і переміщайте голку на поверхні у формі 8, у вигляді горизонтальних або вертикальних ліній. Схеми малюнків по створенню малюнків за допомогою голки на нігтях прикладені до уроку. Крок 5. Дочекайтеся повного висихання нейл-арту і нанесіть фінішний, захисний шар.

Поради При роботі з голками, будь ласка, переконайтеся, що лак на нігтях не надто густий, що шар не занадто товстий, в іншому випадку, голка не спрацює, так як вона не зможе легко ковзати уздовж по лаку. Робота з голкою вимагає багато практики, тому що їй не легко працювати через її мініатюрних розмірів і тому, що вона має дуже гострий кінець. Голку можна замінити тонким пензлем для нейл-арту. Поряд з терплячістю і практикою, необхідна деяка точність рухів, щоб отримати бажаний результат, і в разі успіху, прикрашені нігті подарують вам гарний настрій і стануть справжньою родзинкою образу.

Тим не менш, в швидкому темпі життя, який ми ведемо, можна витратити дуже багато часу і зусиль на оформлення нігтів, тому варто звернути свій погляд на гель-лаки. Гель-лак відмінне рішення, малюнок голкою, зроблений за допомогою УФ-лаку протримається не 2-3 дні, а 2-3 тижні.

Радуватиме вас та оточуючих своєю яскравістю і глянсовим блиском. І ще ідеї дизайну нігтів по мокрому лаку.

Приклади від руки: метелик, квіти, метелик вид збоку, фантазійні візерунки, оформлення вільного краю нігтя. Стрілочками вказано напрямок руху кисті.

Як малювати голкою на нігтях?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!