Як лікувати карієс?

Як лікувати карієс?

Однією з найбільш популярних проблем, яка зустрічається у багатьох людей, є карієс. Але мало хто знає, як лікувати карієс зубів. Зробити це можна самостійно в домашніх умовах без втручання лікаря.

Також нижченаведені процедури слід проводити для профілактики карієсу. Як лікувати карієс зубів при невеликому ураженні Лікувати карієс можна різними способами і кожен з них по-своєму дієвий. Добре допоможе в даному випадку корінь аїру, який досить покласти в рот і тримати до тих пір, поки він повністю не розчиниться. Ще одним засобом, що допомагає вилікувати карієс, є настій горілки з подрібненим лепехою і прополісом.

Їм необхідно щодня полоскати зуби протягом місяця. Аїр допоможе зняти запалення і знеболить зуб, а прополіс закриє утворилися мікротріщини. Після проходження даної процедури, карієсу стає значно менше, зуби більше не болять і зміцнюються. Для отримання найкращого результату на ніч рекомендується з’їдати щіпку порошку з яєчної шкаралупи.

Також впорається з тим, як лікувати карієс зубів, допоможе господарське мило. Мильний розчин зміцнить зуби і позбавить від карієсу. А все пояснюється тим, що при попаданні мила на слизову відбувається виділення гаммоглобуліна, який вбиває всі бактерії. Чистку цим розчином необхідно проводити щодня і використовувати тільки свіжий розчин.

При появі проблеми карієсу також впорається настій з лушпиння цибулі. Лушпиння цибулі залити окропом і настояти протягом восьми годин. Лікування карієсу при сильному ураженні зуба Але найкраще на питання, як лікувати карієс зубів, може відповісти лікар. Адже необхідно визначити ступінь ураження зуба і, можливо, без втручання фахівця самостійно з карієсом буде не впоратися.

Варто зауважити, що чим швидше лікар почне лікування зуба, тим ефективніше воно буде, це допоможе уникнути серйозних проблем із зубами, аж до їх видалення. Коли дефекти на зубі сильно помітні, утворюється потемніння емалі, тоді необхідно серйозне лікування. Лікар спеціальними інструментами видалить тканини зуба, на яких утворився карієс.

Необхідно повністю видалити уражену ділянку, інакше хвороба буде наростати далі. Після видалення лікар повинен обробити порожнину рота і підсушити її, потім на зуб ставиться спеціальний матеріал, який пломбує його.

Також може знадобитися установка коронки, якщо зуб повністю вражений карієсом.

Як лікувати карієс?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!