Як лікувати інсульт?

Як лікувати інсульт?

Як лікувати інсульт народними засобами? Для людини, яка перенесла інсульт, це питання стає злободенним. Для своєї швидкій реабілітації всі хворі завжди звертаються до витоків народної медицини. Адже вона допомагає людям у найважчих ситуаціях. Саме завдяки їй відбуваються дива, що піднімають на ноги рецепти, виходять завжди з народу.

Які ж ефективні рецепти пропонує народна мудрість для лікування інсульту Лікування інсульту маззю Рецепт 1. Ефективна мазь з 6 чайних ложок лаврового листа, 1 чайної ложки голок ялівцю (можна взяти голки сосни, ялиці, ялини), 12 чайних ложок вершкового масла.

Лавровий лист і голки ялівцю спочатку ретельно розітріть в порошок. Втирайте отриману мазь двічі на день в паралізовані місця.

Через 2 місяці будуть помітні дуже хороші результати люди починають ходити і розмовляти. Рецепт 2. Паралізовані кінцівки корисно розтирати кілька разів на день будь летючої маззю.

Наприклад: змішати одну частину спирту і дві частини рослинного масла. Можна використовувати для цієї мети ефір. Але застосовуючи його, пам’ятайте, що він легко запалюється.

Рецепт 1. Сприяє лікуванню паралічу спиртова настоянка мордовника (ехінопса) або чилибухи. 1 ст. ложку трави покладіть в півлітра горілки і поставте на 21 день в тепле місце.

Потім процідіть і пийте 30 крапель 3 рази на день. Рецепт 2. Візьміть 1 ст. ложку подрібнених коренів переступня білого (паралічного трави) і залийте 300 мл горілки. Потім настоюйте 7 днів у теплому місці.

Потім процідіть і приймайте по 25 крапель вранці і ввечері після їжі з водою.

Як лікувати інсульт?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!