Як лікувати фімоз?

Як лікувати фімоз?

Фімоз найчастіше зустрічається у хлопчиків до трьох-чотирьох років, при цьому також буває. У тому випадку, якщо проблема з’явилася у вашої дитини, або ви самі хворієте цим, то тут, безумовно, хвилює питання: як лікувати фімоз? При незабаром лікуванні дане захворювання можна швидко вилікувати, в рідкісних випадках пропонують обрізання, як найлегший з варіантів при наявності кваліфікованого фахівця. Однак як все ж справитися із захворюванням без обрізання? Адже знайти компетентного фахівця в цій області дуже нелегко.

Для початку треба розповісти, що це таке. Фімоз являє собою вузькість крайньої плоті, результатом чого виступає нездатність оголення голівки статевого члена повністю або ж частково. Існує 4 стадії хвороби. Іноді фімоз у дітей шести-семи років зникає сам, без лікування, проте для того, щоб не було запалення, потрібно звернутися до лікаря. Для того, щоб позбутися від фімозу операція не є основним способом, можна обійтися і без неї.

На сьогоднішній день обрізання практикують тільки в тому випадку, коли інші способи не принесли ніякого результату. увазі за собою кілька варіантів. Один із способів лікування немедикаментозний це поступове розтягування шкіри, триває така процедура, найчастіше, кілька місяців. Здійснювати це слід в теплій воді, тому як шкірка ставати найбільш еластичною. Важливо не перестаратися, робіть все поступово.

Також фімоз у хлопчиків лікується ліками. Для цього потрібно застосовувати кортикостероидную мазь, наносячи її як на крайню плоть, так і головку раз на день.

Кортикостероидная мазь пом’якшує шкірку, що дозволяє майже безболісно розкрити голівку. Такі методи лікування можна застосовувати в комплексі, таким чином фімоз лікування якого не вимагає більше місяця (не рахуючи важких випадків), пропаде безслідно.

27 січня 2012.

Як лікувати фімоз?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!