Як користуватися вагінальними кульками?

Як користуватися вагінальними кульками?

Звичайно, всі чули про те, що вміють робити інтимними м’язами тайські красуні. Що ж потрібно робити, щоб підтягнути м’язи промежини і отримати нові відчуття від сексу? У першу чергу необхідно ознайомитися з вправами Кегеля. Щоб жінці визначити, де знаходяться необхідні м’язи, їй потрібно спробувати стискати м’язи входу в піхву, коли вона йде в туалет по-маленькому.

Після виявлення м’язів промежини, слід зайнятися їх регулярними тренуваннями. Стискати і утримувати м’язи потрібно протягом декількох секунд, вправу варто повторювати щодня 200 разів. Після таких тренувань можна купувати вагінальні кульки.

Щоб тренувати інтимні м’язи, слід вибирати кульки без вбудованих вібраторів, в якості матеріалу покриття яких використовувався силікон або латекс. Тренування з важкими кульками маленького розміру буде складні, але дуже ефективні. Читайте також: Перед використанням товар необхідно вимити і ввести в піхву після змащування лубрикантом. Спочатку легше буде це робити в положенні лежачи, потім спробувати встати і потренувати м’язи за допомогою вправ Кегеля з кульками всередині піхви. Потрібно намагатися зробити так, щоб кульки не змогли випасти.

Наступним рівнем складності тренування є переміщення кульок вгору і вниз без напруги м’язів преса в різних темпах і з різною силою стиснення. Тренуватися можна як вдома, так і на роботі, або під час шопінгу.

Читайте також: Джерело sex-news. ру.

Як користуватися вагінальними кульками?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!