Як користуватися смартфоном?

Як користуватися смартфоном?

Зараз спостерігається бум смартфонів: що ж особливого можна зустріти в лідері продажів, «кмітливі телефоні» з операційною системою Android? Той, хто вперше користується смартфоном на базі Android або Android Tablet-C, зіставить деякі відмінності в порівнянні з використанням звичайного мобільного телефону. Наші поради допоможуть вам здійснити цей перехід і почати користування. Як користуватися смартфоном?

Смартфони на базі Android це не просто мобільний телефон, це міні-комп’ютер з функціональною продуктивністю і комплектацією, які не бояться порівнянь з класичної операційною системою ПК, як наприклад, Windows. Щоб швидко і без зусиль впоратися з технічним культурним шоком, при першому використанні смартфона на базі Android, ми рекомендуємо вам наступні дії в якості перших кроків. 1. Карта пам’яті Залежно від виробника моделі і поставки смартфони на базі Android значно відрізняються один від одного.

Перевірте, яка карта пам’яті підтримується вашим смартфоном на Android. Ідеальним варіантом стане придбання карти пам’яті (найбільш поширене SDHC) з максимальною місткістю і її використання, як місце зберігання великих мультимедійних файлів (фільми, фотографії, музика). Перевага даного рішення: карта пам’яті може бути використана і в інших смартфонах на базі Android або читатися картрідером в комп’ютері або ноутбуці. Крім того, ви, бережете при цьому внутрішню пам’ять пристрою.

2. Зарядка смартфона на базі Android Новий смартфон повинен спочатку бути заряджений. Здебільшого пристрої на Android можуть заряджатися від мережевого адаптера або USB-кабелю. Якщо вам потрібно зарядити швидко, використовуйте мережевий адаптер. Головне правило: зарядка через USB відбувається приблизно в два рази довше, ніж з мережним адаптером.

3. Аккаунт Googlе Це зовсім не обов’язково, але ми рекомендуємо завести користувачам Android безкоштовний акаунт в Google.

Просто це зручно, так як ви можете пов’язати обліковий запис Google з пристроєм на Android, що істотно полегшить скачування і інсталяцію додатків. 4. Сканер QR-коду

Інсталювати додатки особливо просто через QR-код. Магазин додатків Android-Market пропонує для цього декілька рішень. Потужний сканер QR-коду може також розпізнати і штрих коди, які містять, наприклад, характеристики продуктів харчування. 5. Програма Task Killer

Android може працювати в багатозадачному режимі, це значить ви можете паралельно запускати кілька додатків. Щоб оптимізувати потужність, запускайте рівно стільки додатків в смартфоні на Андройд, скільки вам необхідно використовувати саме в даний момент.

Дуже рекомендуємо вам програму Taskkiller. Для цієї мети широкого поширення набуло додаток Advanced Task Killer (закриває непотрібні додатки).

6. Максимальна мультимедійність Відмітною ознакою Android є його першорядна і гнучка здатність до мультимедійності. Вже з заводу існувало тільки кілька мультимедійних форматів, які не підтримував Android.

Тому, хто хоче розширити мультимедійність, ми рекомендуємо додаток VLC, яке вже дізналися і оцінили користувачі ПК. 7. Використання WLAN Смартфони і більшість Tablet-C на базі Android дозволяють увійти в інтернет через WLAN / WiFi (бездротова локальна мережа) і через UMTS / G RS або аналогічні мережі стільникового зв’язку. Важливо: коли ви завантажуєте або встановлюйте додатки, ви повинні обов’язково переключити зону дії WLAN на безкоштовне мережеве з’єднання. Якщо ви активуйте WLAN під функцією Установка / бездротова мережа, то уникнете можливих додаткових витрат.

Ви вже знаєте про безкоштовну електронній розсилці «Поради експертів від А до Я»? Замість того, щоб читати сотні статей по цікавлять Вас тем чи самостійно їх вишукувати з інформаційних службам, підпишіться на безкоштовну розсилку від наших експертів про найважливіші події і тренди

Зараз підписатися безкоштовно!.

Як користуватися смартфоном?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!