Як користуватися принтером?

Як користуватися принтером?

Так як принтер складається як з електроніки, так і з механічних деталей, досить часто з ладу виходить саме механіка. Найчастіше, з вини користувача і унаслідок його зневажливого ставлення до інструкції. Для початку розглянемо важливі аспекти правильної експлуатації, характерні для всіх типів принтерів.

Ніколи не намагайтеся встановити картридж, не ознайомившись до цього з інструкцією! Благо зараз подібного роду документації забезпечуються докладними і дохідливими малюнками, тому з цим, як правило, не виникає особливих проблем.

Ознайомтеся з типом паперу, підтримуваної вашим принтером, так як, вставивши фотопапір в принтер, не призначений для друку фотографій, ви можете вивести з ладу багато деталей механізму. Завжди звертайте увагу на якість паперу вона не повинна бути занадто щільна, або навпаки, дуже тонка. Нагадуємо ще про один загальновідомому правилі: ніколи не використовуйте пом’ятий папір, так як вона може застрягти в валиках принтера, що чревате наслідками. У кращому випадку, вам доведеться діставати зім’ятий папір; в гіршому може вийти з ладу друкуюча головка струменевих і матричних принтерів, а також система подачі паперу.

Також в інструкції докладно описується процес підключення принтера до комп’ютера, установка необхідних драйверів і програмного забезпечення. Насамперед, ні в якому разі не підключайте інтерфейсний кабель до комп’ютера, при включеному принтері! Слід першим справа підключити інтерфейсний кабель (LT, USB) і лише потім вмикати друкувальний пристрій.

В іншому випадку порти, як комп’ютера, так і принтера можуть просто-напросто згоріти, що позбавляє права на гарантійний ремонт пристроїв. Тепер розглянемо найбільш часті несправності та способи їх профілактики для кожного типу принтера окремо, а існує їх всього три матричні, струменеві та лазерні.

Як користуватися принтером?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!