Як їздити на машині?

Як їздити на машині?

Як почати їздити. Поради починаючому водієві Іспит зданий, права отримані, і неважливо, з першого разу або з десятого, головне результат. Проте з моменту отримання прав до становлення водія повинно пройти чимало часу. Звичайно всі люди різні, тому процес навчання йде теж по-різному.

Об’єднує тих і інших одне — недосвідченість. Найголовніше не наробити на цьому етапі помилок, які згодом можуть призвести до постійного помилкового стилю їзди. У цій статті наведено поради з урахуванням мого досвіду: 1. nbspЕслі є можливість, їздите перший час з хорошим водієм, щоб він міг вчасно підказати: справа машина, її бачиш? , Зліва нікого немає, їдь! . Однак не захоплюйтеся сильно порадами щодо того, як правильно їздити на машині. Навички на першому етапі можуть залишитися на все життя, і ще не факт, що вони правильні.

Краще детально ознайомтеся з матеріалами сайту в розділі. 2. nbspСтарайтесь їздити в світлий час. 3. nbspОптімальнее всього починати їздити пізньої навесні або влітку в суху погоду. Якщо починаєте взимку або восени підготуйте відповідну гуму. 4. nbspВ перший час не їздите на машині в годину-пік.

З ранку можна рано встати, ввечері перечекайте цей час на роботі. 5. nbspРекомендую почати їздити тільки по одному маршруту. Причому бажано знати його досконально. Можна потренуватися на ньому рано вранці або у вихідні дні, коли небагато машин.

Також буде краще якщо на ньому не буде розворотів, поворотів наліво і виїздів з другорядної дороги. 6. nbspНе їздите довго. Краще робити короткі поїздки, але частіше. 7. nbspІзбегайте перший час їздити по трасі, врахуйте, що там автомобілі їдуть з більш високими швидкостями.

8. nbspПервое час (звучить, звичайно, безглуздо) намагайтеся їздити в одній і тій же одязі і найголовніше у взутті. Не знаю як у інших, але, коли через тиждень після початку водіння я змінив черевики, мені було дуже некомфортно управлятися з педалями. 9. nbspНе намагайтеся об’їжджати всі ями, якщо не впевнені, що впораєтеся з маневром. Пам’ятайте, що збоку можуть бути інші автомобілі, яких ви не помітили, т. к. зазвичай перший час недосвідчений водій встигає дивитися тільки вперед.

Краще нехай постраждає підвіска, ніж бочина вашого і чужого автомобілів. 10. nbspПаркуйтесь подалі від інших машин, краще навіть подалі залишити машину від місця призначення і пройти пішки, ніж потім думати, як краще виїхати.

Якщо будете виконувати рада 1 проблем з цим не буде. Паркуйтеся краще так, щоб потім можна було виїхати переднім ходом.

Потрібно постійно тренуватися в парковці переднім і заднім ходом. Встановіть полуторалітровиє пляшки з водою як кордонів у безлюдному місці і тренуйтеся.

11. nbspБудьте терплячі. Багато новачків потрапляють у складні ситуації через невміння швидко рушати, хоча цьому можна легко навчитися. Для цього відпрацюйте до автоматизму даний маневр в будь-якому безлюдному місці. Через тиждень — ніяких проблем.

12. nbspНе дратуйтеся. Якщо заглухли на світлофорі, а вам сигналять, не нервуйте.

Зазвичай початківці водії судорожно заводять машину і знову глухнуть. Краще включите аварійку і дочекайтеся наступного дозволяючого сигналу світлофора. 13. nbspПосмотріте. Можливо, все буде відразу зрозуміліше. Адже краще витратити трохи часу біля телевізора, ніж багато нервів на дорозі.

Звичайно, перший час їздити дуже непросто. Однак все це питання часу, проведеного за кермом.

Через п’ять-сім тисяч кілометрів будете з посмішкою згадувати початок своєї водійської кар’єри.

Як їздити на машині?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!