Як їсти шоколад?

Як їсти шоколад?

За минулий рік вживання шоколаду збільшилася на 4, 7%. Виходить, що криза і депресія грають на руку найбільшим виробникам, таким як Ferrero і Lindt? А споживачі намагаються забутися в шоколадному штучному рай? Atlantico: Незважаючи на нинішню ситуацію в економіці, в шоколадній промисловості зовсім не спостерігається спаду: за рік споживання цього продукту у Франції збільшилася на 4, 7%.

Чи можна сказати, що в кризовий час споживачі нерідко намагаються забутися в шоколадному штучному рай? Чи справді він допомагає деяким людям пережити період депресії? Наталі Юттер-Лардо: Ми їмо не тільки заради задоволення наших харчових потреб, і це чудово!

Змалку їжа може втішити нас, коли нам сумно, а в зрілому віці вона рятує нас під час нападів депресії. Таким чином, немає нічого дивного в тому, що під час кризи наш стрес і емоції викликають у нас тягу до їжі. Зокрема це стосується шоколаду, який давно прославився своїм антидепресивну, антісрессовим, заспокійливу, тонізуючу і навіть збудливим впливом.

Тим не менше, не можна допустити, щоб навіяні емоціями бажання порушили збалансоване здорове харчування і привели до набору ваги, який згодом може ще більше погіршити депресію! Якою мірою популярність шоколадної продукції пов’язана з маркетинговими кампаніями, які проводять найбільші бренди, такі як Ferrero і Lindt? Або ж самого по собі слова шоколад вже остаточно, щоб залучити споживачів? Зрозуміло, виробники теж повсюдно визнають гідності шоколаду.

Але його запорукою його успіху, безумовно, служать рекламні кампанії і винахідливістю брендів, які пропонують надзвичайно спокусливий для гурманів асортимент. Як всім відомо, шоколад їдять не заради прожитку, а заради задоволення. Але чому йому приписують таке якість як чуттєвість? Чи містяться в шоколаді якісь речовини, які можуть викликати залежність? Шматочок шоколаду прекрасний спосіб підняти настрій.

У ньому містяться поліфеноли, потужні антиоксиданти, а також магній і ендорфіни, які надають йому антідепрессантние, антісрессовие, заспокійливі, тонізуючі і навіть збудливі властивості. Крім того, поєднання жирів і цукрів відразу ж веде до вироблення в мозку ендорфінів. Нарешті, за результатами недавніх досліджень, шоколад прекрасна їжа для розуму! Так, навіщо ж тоді позбавляти себе задоволення? Зрозуміло, потрібно тримати себе в руках, тому що шоколад калорійний продукт (у 10 грамах в середньому міститься 50 калорій).

Проте, відмова від нього зовсім не гарантує стрункої фігури і навпаки може стати новим джерелом депресії, через яку ви станете більше їсти. Моя вам порада: їжте шоколад розмірено і з розумом, а не відщипувати шматочки від плитки, коли вам заманеться. Мій секрет в тому, що я готую невеликі блюда, які дозволяють не допустити передозування калоріями: рисова або манна каша, або мюслі з молоком і, нарешті, чашка хорошої кави з шоколадом! Щоб не набрати зайву вагу, в ресторані я зазвичай роблю наступним чином. Я велика любителька шоколаду, і якщо все ж вирішую не відмовляти собі в шоколадному десерті, то зазвичай компенсую це замовленням за формулою легке блюдо плюс десерт.

Якщо ви закінчуєте солодким, то будете відчувати куди більшу ситість, ніж якби це було жирне блюдо. Таким чином, вас не буде тягнути з’їсти щось ще, і ви уникнете непотрібних калорій!

Наталі Юттер-Лардо, дипломований дієтолог, автор безлічі публікацій.

Як їсти шоколад?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!