Як гуляти з собакою?

Як гуляти з собакою?

Перша тічка пройшла у нас легко, т. е собака не скулила НЕ вила, просто в самий пік з 10 дня починала носиться і шукати кобеля (доводилося брати на поводок щоб не тікала), а приходили додому вела себе в принципі нормально. але в якісь моменти починає бути сумною трохи кволий (мало аквтіной), на невеликий період. Ложняк-Ви праві, помилкова вагітність вона настає пізніше. після тічки. у нас починається приблизно через місяць. в цей період активно гуляємо, абсолютно виключаємо молочне (сир у тому числі) і зменшуємо трохи кіл-у їжі. Я незнала, тому перший раз нас роздуло, почалося виділятися молоко, і мало не дійшли до маститу. починається у нас так: пропадає іноді апетит, може вирвати після їжі, нестабілность настрою і починають набухати соски.

Я минулого разу вловила, що якщо ми під час тічки активно гуляємо і приблизно в момент ложняка теж активні, то все проходить добре. Можливо Ваша собака не буде іспитвать помилкову вагітність. Тому сильно не напружуйтеся, але уважно стежте))))

І тічка проходить у всіх по різному. У нас ось на третій рік, і моя з 12 дня плаче, сумна, і взагалі вся бука. Дуже відчувається, ч то собаці важко, тому на вулиці ми вигіливаемся до посиніння.

Тому як після прогулянок таких, їй дійсно не до пса і страждань будинку.

Як гуляти з собакою?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!