Як грати в хокей?

Настільний хокей чемпіонату КХЛ. Вибираємо свою команду Континентальної хокейної ліги, швидкість гри, рівень складності і вперед, забивати! Складність команди суперника залежить від її поточного становища в турнірній таблиці.

Грати можна як проти комп’ютера, так і проти одного на одному комп’ютері. Старий добрий хокей! Дві команди: сині і червоні.

Вибираєш за кого грати і в бій. Можна вибирати тривалість періоду. Зручне управління.

Переможи суперників! Приміряйте на себе обладунки хокейного воротаря і тримайте ворота на замку. Як співається у пісні: У хокей грають справжні чоловіки. Боягуз не грає в хокей. Так не трусьте і виходите на лід захищати спортивну честь своєї команди!

На стадіон залитий льодом виходять два гравці. Вони міцно тримають ключки і готові битися один з одним у спортивному двобої. Переможець, в цьому змаганні, визначається за більшою кількістю забитих шайб у ворота суперника по закінченні відведеного на тайм часу. Ласкаво просимо на лід! Беріть ключку і ковзани і бийтеся з суперниками в хокей на світовому рівні.

Насолоджуйтеся цієї легендарної захоплюючою грою всіх часів і народів. Поєдинки один на один на хокейному полі. Ви катаєтеся по льоду на машинці, ганяючи шайбу по полю. Щоб забити гол комп’ютера, намагайтеся якомога сильніше його таранити, інакше йому ніщо не завадить зробити вас з рахунком 10:0 Хокейний симулятор пробивання булітів! Вибираємо стиль удару, силу і жорсткість.

Удааааар! Шаай-Бааа! Гра говорить сама за себе! Управління мишкою.

Затиснути ліву кнопку мишки для удару, а на пляшці пива датчик сили удару Пінг-понг між двома хокейними воротарями.

Захищайте свої ворота і забивайте побільше супернику.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!