Як додати посилання в Одноклассниках?

Як додати посилання в Одноклассниках?

Соціальна мережа Одноклассники. ру має спеціальний модуль, який був зроблений для того, щоб будь-який користувач знав, як додати посилання в однокласниках, і всі його друзі могли побачити її в Стрічці Активності. Після цього вони зможуть натиснути на кнопку «Клас! «За бажання, і повідомити вже своїм друзям про цю цікаву посиланням.

Яка користь від цього? Трафік на інтернет ресурс, в тому випадку, якщо він належить користувачеві. Є можливість поділитися будь статтею, відеороликом, або грою. Отже, в чому ж підступ!?

Ну природно — ж. Однокласники зрозуміли зробити додавання посилань виключно з сайтів-партнерів, і тоді власне посилання ніяк туди не додати. Перейдіть на сайт ввв. odnoklassniki. ру з особистим паролем і логіном.

У іншому вікні перейдіть на youtube. com або інший сайт, відкрийте зацікавило вас відео та натисніть Share. Там копіюємо посилання. Відкриваємо нову вкладку у своєму браузері і вставляємо туди адресу такого змісту http://ввв. odnoklassniki. ру / dk? st. cmd = addShare st. _surl = Посилання, наприклад: httр :/ / ввв. odnoklassniki. ру / dk? st. cmd = addShare st. _surl = http://ввв. youtube. ком / watch? v = tt2vpsEhOv4.

Є інший спосіб, як додати посилання в однокласниках: Відкриваємо сторінку з відеороликами на вподобаному сайті, які бажаєте додати на сайті однокласники, і скопіюємо повністю адресний рядок в буфер обміну.

Далі переходимо на сайт Однокласники, і натискаємо на вкладку посилання. Додаємо скопійований адресу і натискаємо по кнопку «додати». Сайт обробляє запит, і через мить побачимо віконце, в яке потрібно придумати і додати опис. Робимо це і тиснемо на кнопку «Поділитися з друзями».

Ось так просто відео в однокласники додали, і воно з’явилося на стрічці активності.

Як додати посилання в Одноклассниках?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!