Як дістатися до Геленджика поїздом?

Як дістатися до Геленджика поїздом?

Оскільки курорт Геленджик екологічно чистий район залізниця в Геленджику відсутня, але це зовсім не означає що доїхати на поїзді в Геленджик неможливо. Всього в 30 кілометрах від Геленджика знаходиться залізнична станція Новоросійськ, і туристи які хочуть доїхати в Геленджик на поїзді, прибувають на ж / д вокзал Новоросійська. Добратися від залізничного вокзалу Новоросійська до Геленджика нескладно на таксі або маршрутці. Також, від залізничної станції Новоросійськ в Геленджик можна доїхати на рейсовому автобусі, але такий варіант не дуже зручний від того що автостанція Новоросійська перебуває в десятці кілометрів від ж / д вокзалу і добиратися доведеться з пересадками.

Втім, для самих досвідчених туристів проблема трансферту в Геленджик не існує, і вони ніколи не користуються послугами привокзальних таксистів оскільки знають що набагато вигідніше і зручніше заздалегідь підшукати собі житло і домовитися з господарями про зустріч. Адже погодьтеся, набагато приємніше коли Вас зустрічають як довгоочікуваних гостей прямо на пероні, допоможуть донести багаж, і доставлять на машині відразу в гостьовий будинок, який ви вибрали для відпочинку в Геленджику. Якщо з вашого міста немає прямого потягу на Новоросійськ а тільки до Анапи тоді беріть квитки до залізничної станції Тунельна, після Новоросійська це сама найближча до Геленджик ж / д станція. Відстань від Тунельної до Геленджика 60 кілометрів.

У тому випадку якщо не виходить взяти квитки на потяг до Новоросійська або Тунельної, можна доїхати на поїзді до залізничної станції Гарячий Ключ, але це гірший варіант з вишеопісаних оскільки від Гарячого Ключа до Геленджика відстань 130 кілометрів.

Як дістатися до Геленджика поїздом?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!