До якого заклик?

До якого заклик?

Я завжди вважав жінок рівними, а в чомусь навіть і переважаючими чоловіків. Щоб не заглиблюватися в суперечки, досить згадати королеву Вікторію, повністю затьмарила усіх правителів-чоловіків її періоду та яка дала ім’я цілій епосі — вікторіанства. Причому під «Рівність» жінок я розумію їх здатності не тільки в розумовій, а й у фізичній сфері. Вбийте в гугль «жінки-бодібілдери», після чого порівняйте вискочили на екран гори москалів з вашим пивним животиком.

Очевидно, що при систематичних і цілеспрямованих тренуваннях як розуму, так і тіла, жінка може не тільки зрівнятися з чоловіком, але і значно його перевершити. У зв’язку з чим у мене питання. Якого-такого риса досі не почав вироблятися жіночий заклик? Відомо ж, що жінки набагато краще за чоловіків переносять біль (візьміть ті ж пологи) і там, де солдат-чоловік здохне від больового шоку, жінка дотягне до польового госпіталю.

Жінки краще пристосовані до монотонного, систематичної праці — такому, як облаштування і обладнання укріплених позицій. У жінок набагато вище витривалість і менший ніж у чоловіків зростання, що робить їх ідеальними розвідниками і танкістами. Нарешті, жінки відрізняються звірячої, незрівнянну з чоловіками жорстокістю — я б не радив намагатися відобразити штикову атаку жіночого батальйону (або, того гірше, потрапити до них на допит — згадайте Абу-Грейб).

Так якого біса умовного Ваню, малохольний, з недоїданням, зі сгинувшим на Чеченської татом, зі зниклим в Анголі дідом і втратили в Сталінграді руку прадідом призивають в армію? А величезну жирну м’ясисту Маню, чия мама під час штурму Грозного дивилася НТВ, чия бабуся читала самвидав, і чия прабабуся напувала молоком німецьких офіцерів, нікуди не закликають? Чому Ваня цілий рік повинен битися за шматок хліба з іншими духами, віддавати всі гроші дембелям і потайки майструвати петлю з ременя, а Маня в цей час буде «Девушка пашлі кататся», читати журнал «Космополитан» і писати на форумі «Жіночі штучки» про «Де б дістати принца на білому коні, дівоньки»? Ось зе фак?

У всіх провідних арміях світу (від армії США до ЦАХАЛу) жінки чудово служать на бойових постах, ходять в атаки, виносять на собі поранених подруг (і товаришів), а також з перекошеним обличчям висмикують чеком з останньої гранати, сичачи «Ближче, гадениш, ближче! «, А наші російські жінки на це нездатні? Невже якщо нашу Маню забрати з бехи Армен, переодягнути з короткої рожевенькі спідниці в камуфляжні штани, віддерти накладні вії і рік колоти синтетичним тестостероном, попутно навчаючи володінню ножем («Бий в горло!») І начаткам управління радіолокаційною станцією комплексу ППО С-400, з неї не вийде толку? Не вірю! Це ми, російські чоловіки, виродилися через те, що наші предки на десять колін назад дохли пачками, але з жінками-то нічого такого не було, «гетри нові носила, шоколад» Міньйон «жерла». Ви сильні, ви здорові, ви ніхрена не народжуєте, завалюючи абортарії горами закривавлених зародків (скільки там середня російська жінка робить абортів?

П’ять? Шість? ), Ви гробите своє здоров’я на пияцтво, блядство і мрії про сімейне проституції («Принц-кінь»), так може ви нарешті хоч у Збройних Силах почнете приносити користь?

Настав ваш час платити податок кров’ю, бридкі сучки, і якщо у читають мене милих дам є хоч крапля честі і совісті, вони підуть і прямо зараз подзвонять у військкомат щодо контрактної служби.

До якого заклик?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!