До чого сняться раки?

До чого сняться раки?

До чого сняться живі раки? Сон, в якому раків дуже багато і вони просто повзають, можна тлумачити по-різному, все залежить від того, що зараз відбувається в житті людини. Якщо він планує подорож, то воно все одно стане для нього несподіваним, оскільки в дорогу доведеться відправитися набагато раніше. Також, побачивши такий сон, потрібно бути готовим до зустрічі з ворогами, неприємним новинам і до того, що не буде можливості виконати якесь своє бажання. Що якщо сниться живі раки?

До чого сняться живі раки з величезними клешнями? Такий сон передвіщає несподівану допомогу в справах, який вам надасть зовсім стороння людина. Приснились живі раки, які повзають скрізь, але не нападають потрібно чекати пліток які розпускають близькі люди.

Щоб уникнути неприємних розмов, потрібно ретельно вибирати друзів і намагатися розповідати про своє особисте життя обмеженому колу людей. Що віщує?

Сон, живі раки в якому б’ються один з одним, пророкує матеріальні проблеми, банкрутство і навіть убогість, ризикована справа прогорить і принесе тільки збитки. У рідкісних випадках може приснитися, що людина їсть живих раків.

Але якщо таке сталося, то це поганий знак, який попереджає, що не можна піддаватися впливу людей, завжди повинно бути власна думка.

До чого сняться раки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!