До чого сняться монети?

До чого сняться монети?

Мені приснився дуже приємний сон. Тільки от зрозуміти його зміст Я поки не можу. Допоможіть будь ласка! Я пам’ятаю що мені на якесь свято мати зробила подарунок: 2 колекційні монети і великий плазмовий телевізор!

Монети в банку можна було поміняти на 500 гривень кожну! Коли вона подарувала мені їх Я чомусь одну з них хотів повісити в якійсь клітині, в центрі зверху. Щоб усім було видно який хороший подарунок зробила мені мати. Але про другу Я нікому не сказав на прохання мами!

А коли Я вішав одну з монет (до речі на ній була дата мого народження, ніби як монета була іменний), ко-мені в клітку почали сходитися якісь не знайомі мені люди і намагатися розглянути мою монету (не росіян національностей, що дуже дивно , т. к. Я з такими не спілкуюся зовсім.) і після чого Я не став її вішати туди щоб вони не вкрали. Після Я прийшов додому і з великим задоволенням дивився плазмовий телевізор розмірковуючи як витратити подаровані мені гроші в монетах, але не за обидві, а тільки за одну.

Т. к. 2-у монету Я з незрозумілої для мене причини вирішив відкласти на майбутнє! Загалом ось такий от не зрозумілий для мене сон!.

До чого сняться монети?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!