До чого сниться вишня?

До чого сниться вишня?

Якщо наснилася вишня, яка знаходиться в цвіту, такий сон передвіщає появу у вашому житті небувалого почуття любові. Якщо вишня є плодоносної, і на ній висять стиглі великі ягоди, значить у вас з’явиться можливість пізнати задоволення від інтимного зв’язку з новим сексуальним партнером.

Вся суть, весь смак полягає в тому, що такі відносини для вас в новинку. А ось бачити в сновидінні засохлу вишню, значить, мати слабкі почуття до вашого обранця, і повернути колишню міць ваших відносин не вдасться. Поява в сновидінні вишні свідчить про те, що вам вдасться стати популярним завдяки тому, що ви доброзичливі і безкорисливі. Є вишні дістати в володіння предмет, про який ви мріяли. Якщо наснилися зеленню вишні це провісник того, що до вас наближається фортуна.

Якщо у сні фігурує вишня, значить, вас полюблять за те, що ви добрі і великодушні. Якщо наснилося, що ви вишню їсте, значить, вам вдасться звернути на себе увагу людини, до якого ви відчуваєте почуття і чийого розташування ви домагаєтеся. Побачили нестиглих вишню? Таке сновидіння говорить про те, що дуже скоро ви познайомитеся з вашим майбутнім коханим. Поява вишні у вашому сні може свідчити про прийдешню печалі.

Якщо вишня знаходиться в квітучому стані, значить, ви будете улюбленцем долі і оголить щастя. Якщо вишня сниться з ягодами, то ви знайдете щасливий. Зривати вишні у сні, значить, отримувати задоволення і радіти життю.

Якщо у сні довелося скуштувати вишень, попереду вас чекають приємні моменти. Якщо вишні є кислими, слід переглянути свої. Швидше за все, ви жадайте речей, які практично неможливо здійснити.

Квітка вишні, як правило, віщує наближення щастя. Вишневе дерево, приснилося в сновидінні, віщує час, коли ви станете популярні й улюблені, так як володієте такими якостями, як дружелюбне ставлення до оточуючих, а також безкорисливість. Їсте вишні?

Значить, ви зможете дочекатися того моменту, коли станете володарем давно бажаного предмета. Нестиглі вишні у сні символізують швидку посмішку фортуни. Якщо вишня сниться в зимовий час, це провісник розчарування, пов’язаного з роботою, сімейним життям. Ймовірно також, такий сон сниться до людини, яку ви любите. Якщо їсте вишню, яка дозріла, значить, все у вас буде благополучно.

Якщо ж спробували нестиглих вишню, нарешті отримаєте те, що вам давно обіцяли дати. Якщо вам приснилося, що ви їсте достигли вишню, значить, у вашому житті все складеться благополучно. Пробувати ще недозрілий вишню, значить, отримати назад те, що вам давно заборгували. Вишня у сні може попереджати про те, що ви можете і не отримати те, що вам обіцяли. Якщо побачили уві сні вишню, це можна розглядати як щось сприятливе.

У вас реальний шанс добитися і поваги завдяки своєму дружелюбності, яке ви проявляєте по відношенню до оточуючих людей. Якщо у сні вам довелося скуштувати вишні, значить, в реальному житті ви зумієте досягти того, до чого так довго прагнули. Побачити в сні незрілу вишню, значить, незабаром випробувати на собі моменти удачі.

Як правило, стиглі вишні або, приснилися в сновидінні, віщують сльози. Якщо наснилися вишні, значить, хтось скоро заплаче, трапиться якась неприємність.

Побачити в сні вишняк брати участь у веселій забаві.

До чого сниться вишня?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!