До чого сниться труну?

До чого сниться труну?

Труну у сні не обіцяє нічого поганого, як думають деякі забобонні люди. Слід взяти до уваги той факт, що образи у снах мають не тільки дуальне (тобто подвійне) значення, а й можуть означати діаметрально протилежні смисли від реального розуміння. Наприклад, ми вважаємо труну незмінним атрибутом підготовки до похоронної процесії, а уві сні він, найчастіше, несе інформацію про майбутні радощах або зміні погоди. Якщо вам наснився труну з чекайте різкого похолодання.

Взимку можлива хуртовина. Також є ризик захворіти на запалення легенів, тому намагайтеся захиститися від протягів.

Якщо вам приснилося ніби в труні лежить жива людина хворий з вашого оточення піде на поправку. Доктора бачать такі сни перед складними операціями, які принесуть їм успіх. Солдатам сновидіння є застереженням про те, що слід бути більш уважними до своїх товаришів по зброї. Дівчині сон обіцяє самотню старість.

Літні люди бачать образ до зустрічі з далекими. Людина, що лежить в труні, приходить в сновидіння з конкретною метою: застерегти вас від необдуманих, часом божевільних вчинків, які можуть завдати шкоди вашій репутації.

Дівчині слід утриматися від в малознайомій компанії, щоб не зганьбити своє ім’я. Закриту труну інформація, яка застерігає вас від конфліктів з начальством. Перенесіть розмову про підвищення зарплати на наступний тиждень. Для безробітних сон має погане значення: пошуки роботи затягнуться на невизначений термін.

Вагітній сон сниться до суєті, пов’язаної з ремонтами або покупками. Бачити себе в труні проживете щасливе і дуже довге життя. Порожній гріб у сні обіцяє зневіру і тривоги. Кришка труни говорить про те, що в реальному житті ви занадто самовпевнені і гонорові. Постарайтеся більш адекватно оцінювати себе і свої можливості.

Поміняйте своє ставлення до тих, хто стоїть нижче вас на соціальний.

До чого сниться труну?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!