До чого сниться різати?

До чого сниться різати?

Сонник Медеї До чого сниться Різати Розрізати тканину, папір — Вам належить перекроїти свої плани і від чогось відмовитися Нарізати овочі — Вам належить поділитися з кимось своїми доходами або часом. Віддайте, те, що від вас очікують Підрізати волосся, вуса, бороду — Вашу свободу хтось спирає, але в результаті ви знайдете положення в суспільстві. Чи не чиніть опір авторитетному особі

Український сонник Сонник Різати Як сниться, ніби щось ріжеш, то це, кажуть, людина щось втратить, відріже щось від неї, нехороша прикмета різати — щось відріже; хтось прибуде чи відбуде. До чого сниться Різати Бачити, що ви ріжете птицю, означає; що ви будете погано забезпечені як у матеріальному, так і в усіх інших відносинах. Супутники будуть викликати у вас роздратування своїм зазвичай поганим настроєм. Різати м’ясо невигідним вкладення грошей; але ваші перспективи будуть краще, якщо ви зробите якісь зміни в справах. Езотеричний сонник Сонник Різати Небезпечне становище.

Ножем техногенна небезпека. Ножицями через зраду. Бритвою через невпевненість. Різати машинкою через природних явищ.

Якщо ви режіте небезпека виходить від вас, якщо інший від іншого або з боку. Малий Велесов Сонник Різати що зиск / / втрата, до небіжчика.

До чого сниться різати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!