До чого сниться плакати?

До чого сниться плакати?

Як вважає сучасний сонник, плакати у сні до швидкого і яскравому виходу Ваших емоцій, які необхідно якомога швидше виплеснути. У найближчому майбутньому Вас може очікувати як сварка і лайка з бурхливим вираженням почуттів, так і сміх до сліз.

Але будьте обережні під час свят, будь розгул або п’янка може закінчитися Вашими сльозами. Іноді те, що Ви плачете уві сні, може бути витлумачено як символ прийдешніх радостей, яких Ви зовсім не очікували.

Швидше за все, важливе і приємна подія буде пов’язано з Вашою родиною або близькими родичами. Якщо Ви бачите себе в сльозах з боку, це знак, що наближається до Вас горя. Крім Вас плаче хтось ще значить, в реальності Ваші печалі і життєві негаразди можуть позначитися на щастя і благополуччя інших. Сучасний сонник каже, що плакати в сні ридма до отримання важливої вести, але невідомо, доброю чи поганою. Лити сльози разом з кимось скоро буде свято чи Вас відвідають приємні люди, за якими Ви сильно скучили.

У сновидінні дівчина бачить себе плаче до появи суперниці або злого людини, здатного зіпсувати Ваші стосунки з коханим. Але втративши любов важливого для Вас людини, Ви незабаром знайдете відданого друга, доброзичливого і гаряче Вас люблячого. Стогнати і плакати, відкривши рот до судової тяжби, важкого суперництва з сильною людиною, впоратися з яким буде зовсім непросто.

Сумувати і плакати через далекого або незнайомої людини у сні передвісник нещастя, якого неможливо буде уникнути. Як вважає французький сонник, плакати у сні передвісник радісних приємних подій, довгоочікуваної зустрічі, яка буде мати тільки приємні наслідки.

До чого сниться плакати у сні в соннику Юрія Лонго: коли у сні сльозинки так і котяться одна за одною, це говорить про те, що в житті Ви слабка людина, з величезною працею протистоїть жорстоким ударам долі. Доля-лиходійка постійно підносить Вам сюрпризи, з якими дуже непросто впоратися.

Можливо, Ви вважаєте себе незвичайною особою, часткою якої є всі шишки і неприємності, хоча насправді інші люди відчувають те ж саме. Щоб подібний сон не вийшов боком, доведеться змінити своє ставлення до життя в цілому.

Сонник Лонго вважає: плакати у сні і намагатися стримати сльози це небажання в реальному житті виносити свої страждання або проблеми на загальний огляд, любов до самотності. Сновидцям Юрій Лонго радить навчитися хоч трохи довіряти людям і простіше дивитися на речі, а до життєвих випробувань ставиться з легкою долею іронії. До чого сниться плакати у сні в соннику Фрейда: сльози символ сім’явиверження. Якщо жінка бачить сон, в якому вона ридає, це символізує її мрії про статевому акті. Фрейд вважав, що чоловік, що бачить подібне сновидіння, може бути стурбований думками про свою чоловічої спроможності або тимчасових невдачах з жіночою статтю.

Але точно так само, як і у випадку з жінкою, сон про те, як Ви плачете, може виявляти Ваші таємні мрії і бажання фізичної близькості.

До чого сниться плакати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!