До чого сниться мавпа?

До чого сниться мавпа?

«Великий універсальний сонник для всієї родини О. Смурова» Мавпа у сні є символом хитрого, нічого ганебного й спритного ворога, який прикидається нешкідливим одним. Вони представляють у наших снах брехунів, заздрісників, ненависть ворогів і недоброзичливців. Тільки для хворих такий сон сприятливий, так як обіцяє їм одужання.

Іноді сон про мавпу, навпаки, передвіщає хворобу. Тих, хто збирається одружитися, сон про мавпу застерігає про те, що поспішність може нашкодити. Мавпу бити у сні знак того, що ваші вороги прорахувалися і їх плани зазнали краху.

Якщо вам присниться, що мавпа вкусила вас, то вам слід подбати про своє здоров’я. Такий сон сприятливий тільки для закоханих, так як пророкує їм, що вони будуть потопати в любовній млості і впиватися промовами коханої людини, не замислюючись про те, що правда, а що брехня. Пестити її у сні до хвороби. Годувати мавпу все одно що пригріти змію на грудях.

Чекайте зради. Вбити її до перемоги над ворогами. Див,. Мавпа у сні відображає вроджені інстинкти; це знак низинних бажань. Бути серед мавп — піддаватися глузуванням навколишніх або поганому впливу. Стрибають по деревах мавпи — знак того, що доведеться мати справу з обмеженими і недалекоглядними людьми.

Брати мавпу на руки — хвороба когось із ваших родичів. Годувати мавпу — з вами надійдуть несправедливо. Якщо вас вкусила мавпа — вас чекає успіх у коханні.

Полювати на мавп — до швидкого шлюбу. Вбити мавпу — ви здолаєте серйозного противника. «Сонник: правдивий тлумач сновидінь Л. Мороз»

Якщо вам приснилася мавпа — до несправжньої дружбу; зловити у сні мавпу викриєте мерзенного пліткаря; бути у сні мавпою самі обдурите когось; вбити у сні мавпу зумієте покарати свого недруга.

До чого сниться мавпа?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!