До чого сниться лежати?

До чого сниться лежати?

Ідіоматичний сонник Сонник Лежати Спокій, розслаблення, відпочинок; лежачого не б’ють — відсторонення, беззахисність; лягти на дно — сховатися, не діяти; лежень (ледачий); лежбище; піти спати або лежати і спати відсторонення від справ, проблем, бездіяльність. Сонник Лежати На ліжку предзнаменует дорогу, лежати разом з потворним людиною передвіщає хворобу і досаду. Малий Велесов Сонник До чого сниться Лежати Де-небудь п’яний будеш, помереть, дорога; в ліжку хвороба, дорога; з женою образа; з виродком хвороба, досада; лежати ниць будеш оббрехав; на землі — неприємності. Сонник Мандрівника До чого сниться Лежати Нездужання; період спокою, розслаблення; ниць відхід у себе; відсторонення від проблем. У ліжка на вулиці до щастя; лежати з кемто см.

Взаємовідносини людей. Сонник Хассе — тлумачення снів Сонник Лежати Печаль.

Сонник Симона Кананіта Сонник Мандрівника До чого сниться Лежати (з кемто) З чоловіком (для чоловіка) до сварки; хвороби; нападкам; для жінки до заміжжя; переслідуванню. Лежати з жінкою (для чоловіка) спокуса, зваблення; для жінки суперниця.

Сонник Медеї До чого сниться Лежати (див. Також любити) Лежати в ліжку одному — Зараз підходящий момент для нових починань Лежати в ліжку з однією людиною — Постарайтеся уникнути сварки. Не піддавайтеся на провокацію Лежати де — або з двома людьми — Не шкодуйте про минулі відносини. Зробіть вибір на користь нового знайомства Лежати в поганому, незатишному місці — Вам треба набратися сил, щоб пережити важкий період вашого життя. Здійсніть поїздку, відпочиньте

Лежати у весільному вбранні До смерті. Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня До чого сниться Лежати у весільному вбранні намічається весілля засмутиться але вашої вини.

Лежати голою До бідності і сором. Лежати п’яною До потрясінню. Лежати з мерцем До смерті.

Сонник іменинників січень, лютий, березень, квітень До чого сниться Лежати в труні До довголіттю. Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Лежати в труні Бачити у сні, що ви лежите в труні, але зовсім не є мертвою, а всі навколо помічаєте, — до серйозної і невиліковної хвороби.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня До чого сниться Лежати в труні Лежати у сні в труні означає, що вам до смерті ще далеко.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Лежати в труні з мерцем Лежати в труні з мерцем і відчувати, який він холодний, — до смерті дорогої вам людини.

Лежати голої (гола) Лежати у сні абсолютно голою і милуватися своїм тілом — до венеричних захворювань. Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня До чого сниться Лежати голою (голий, гола, оголений, оголена) До ганебному вчинку. Лежати одягненою Лежати у сні одягненою у весільне вбрання — лежати в труні у білих шатах. Лежати п’яною Лежати п’яною у сні — вас опорочат.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня До чого сниться Лежати п’яною (п’яний, п’яна) До якогось нещастя.

До чого сниться лежати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!