До чого сниться кофта?

До чого сниться кофта?

Якщо у сні вам приснилася кофта, постарайтеся згадати її вигляд. Стара і подерлися віщує невдачі у фінансовій діяльності. Якщо приміряєте кофту, то чекайте неприємної зустрічі з жінкою. Якщо ви приміряєте кофту в магазині і не купуєте її, це означає, що ви комусь заздрите. Одягти кофту навиворіт символ майбутнього конфузу, будьте уважні з колегами.

Купівля кофти віщує якісь зміни у вашому житті. Якщо річ гарна і подобається вам, то зміни самі добрі і хороші, ну а якщо виріб браковане або зіпсоване, то це обіцяє вам неприємні зміни в житті. Якщо уві сні ви забруднили кофту, то, скоріше за все, думка оточуючих про вас складеться не кращим чином ви самі будете цьому виною. Тепла кофта символізує майбутнє заміжжя. Зверніть також увагу на колір речі.

Якщо це темні і похмурі тони, то вам чекає важкий і неприємний розмову. А якщо це кольори світлі і яскраві, то, скоріше за все, вас чекає приємний сюрприз. Бачити, як хтось з ваших близьких приміряє кофту, означає, що скоро на всю сім’ю впаде ганьба.

Сезонна Акція! всім бажаючим. А якщо розкажіть про сайт друзям, то отримаєте.

Чим більше запрошених друзів, тим більше розтлумачити сновидінь!.

До чого сниться кофта?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!