Для чого потрібна відеокарта?

Для чого потрібна відеокарта?

, що продаються під марками nVidia Quadro і AMD FireGL як у вигляді окремого товару, так і в складі і ноутбуків призначені для використання в додатках, що вимагають високої точності і достовірності візуалізації складного графічного контенту, як правило — тривимірного. Простіше кажучи, вони призначені для робочих місць інженерів-конструкторів, архітекторів, учених, а іноді навіть аніматорів та інших людей візуального мистецтва.

Також часто для короткого позначення таких додатків використовуються англійські абревіатури CAD (Сomputer Aided Design) і CAE (Сomputer Aided Engineering) Хоча процесори (GU) у фактично ті ж, що і у ігрових, істотна відмінність полягає в оптимізації функціональних блоків і драйверів через того, що картинка (і вимоги до її достовірності) у фахових додатках сильно відрізняється від ігрової, типовий приклад — це часто зустрічаються в будь-якому проектуванні каркасні моделі з гігантською кількістю полігонів. У таких програмах, як CATIA, LightWave, Maya, ro / ENGINEER, SolidWorks, Siemens NX, 3DMax можуть в рази перевищувати в швидкості навіть найшвидші ігрові. Детальніше про це можна почитати в нашому.

Крім того, для професійних відеокарт випускаються повноцінні сертифіковані драйвери для операційних систем, грати під якими навряд чи хтось збирається. Це в першу чергу стосується серверних ОС від Microsoft і UNIX / BSD систем.

Як не дивно, грати на цих відкритих теж можна, але вони, як правило, помітно поступаються в швидкості своїм ігровим «побратимам», а враховуючи куди більш високі ціни, для ігор абсолютно недоцільна.

Для чого потрібна відеокарта?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!