Дієта на 3 дні

Дієта на 3 дні

Дієта, розрахована на 3 дня підходить тим, хто без особливих довготривалих зусиль хоче домогтися відчутного результату в плані втрати зайвих кілограмів. Дієта 3 дня це ефективна зброя жінок, які не хочуть втратити свої форми після свят. Також ця чарівна дієта дозволить скинути зайві жирові накопичення напередодні побачень та урочистих подій. Суть дієти Дієта вважається дуже суворої, але три дні це не великий термін, щоб обмежити себе в харчуванні. Не варто забувати, що вдаватися до триденної дієті варто не частіше, ніж 1 раз на півроку.

Обов’язковою умовою є рясний питний режим, який включає негазовану воду і несолодкі трав’яні чаї, причому не менше 2 літрів на день. Після завершення дієти не можна відразу переходити у свій звичний раціон. Принаймні, на 2-3 тижні доведеться виключити жирні продукти, зменшити вживання солодощів і алкоголю, а включити в харчування побільше рослинної їжі, нежирні молочні продукти (цілком допустимо і відварне пісне м’ясо і нежирна риба, але в обмеженій кількості). Дієта 3 дня сувора білкова дієта. Рецепт дієти У перший день дієти вам необхідно з’їсти одного печеного в духовці курчати, розділивши його на 4 частини.

На другий день приготувати 300 г телятини, смаженої на решітці без жиру. М’ясо також ділиться на 4 порції (сніданок, обід, полуденок, вечеря). Третій день самий пісний.

Можна тільки пити. Якщо буде зовсім нестерпно, з’їжте салат зі свіжих овочів.

Дієта дозволить вам скинути 4 кілограми за 3 дні. Відгуки Дієтою, розрахованої на три дні, можна користуватися тільки тим людям, у кого немає хронічних захворювань або проблем зі здоров’ям.

Дієта дуже ефективна, але вона не тільки допомагає скинути зайву вагу, але і вносить дисбаланс в обмінні процеси. Тому, перш ніж почати проводити таку дієту, обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем або терапевтом.

Дієта на 3 дні

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!