Де знайти повію?

Де знайти повію?

Повії в ГТА 5 так само необхідні для досягнення 100%-го проходження і скористатися їх послугами може будь-який з персонажів відеогри. Переспати з повією потрібно також, як і дістати для проходження на 100%. Щоб закінчити GTA 5 і отримати 100%-ое проходження ви повинні відвідати повію хоча б раз, однак деякі з них більш популярні, ніж інші.

У цьому гайде геймгун покаже розташування найпопулярніших повій на карті Лос-Сантоса, дасть невеликі підказки, а також дасть поради, як стати справжнім пікапером в GTA 5. Різниця між популярними повіями і тими, яких можна випадково знайти на вулицях Лос-Сантос в тому, що до популярних плутана можна під’їхати тільки на спеціальних тачках і до них не можна підійти в будь-який час. За їхні послуги ви заплатите такі ж гроші, що й за звичайних, але розкішна повія носить кращу одяг і в цілому вона виглядає краще, ніж інші дами, які виконують ті ж послуги.

Порада: Завдання на літальних апаратах і Всі Як отримати. Потрібно для 100%-го проходження Порада: Як склеїти розкішну / популярну повію в GTA 5? Якщо ви хочете пропікапіть популярну повію в ГТА 5, спочатку переконайтеся, що ви їдете на дорогій машині.

Прокачаний спортивний кабріолет з встановленими доповненнями, приверне увагу всіх дам. Далі, переконайтеся, що зайшло сонце, бо повії можуть бути знайдені тільки в нічний час. Тепер їдьте в одне з місць, які зазначені на карті нижче, і зупиняйтеся біля тротуару.

Подайте звуковий сигнал, щоб вона звернула на вас увагу. Коли повія сяде в машину, їдьте в в тихе місце, наприклад, глухий провулок, парковку або парк, де вона зможе виконати свої послуги.

Як тільки ви знайдете підходяще місце, в лівому верхньому кутку екрану ви побачите скільки вона просить за певні послуги. У вас є 3 варіанти на вибір. Ви повинні знати, що на відміну від стриптизерок, які в кінцевому підсумку запрошують Вас в свої будинки і дають номери своїх телефонів, повії в GTA 5 не дають вам свої телефонні номери.

Не забувайте, що все це необхідно для 100%-го проходження.

Де знайти повію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!