Де знаходиться Ніагарський водоспад?

Де знаходиться Ніагарський водоспад?

Унікальний по красі і величі водоспад приваблює туристів з усього світу, чимало розваг і визначних пам’яток знаходиться і в околицях міста Niagara Falls — тут проводяться фестивалі, кольоромузичне феєрверки, місто відоме своїми парками, розаріями, так Ботанічний сад Ніагари, заснований в 1936 році і знаходиться в 9 кілометрах на північ від водоспаду, займає територію 100 акрів. Тут є найбільші у світі квітковий годинник, які складаються з 19 тисяч годин, а двічі на рік циферблат оновлюють, пересаджуючи квіти. У Ніагарському консерваторії метеликів змодельовані умови вологих тропічних лісів. Тут ростуть дивовижні рослини зі всього світла, і живуть більше 2000 видів екзотичних метеликів. Парк королеви Вікторії — один з численних парків, розташованих вздовж річки Ніагари.

Навесні тут цвітуть японські декоративні вишні та персики, а влітку привертає увагу чудовий розарій. Ніагара Глен — це природний парк: можна спуститися вглиб каньйону по довгій сходах і потрапити в зовсім інший світ. У цьому світі каменів, граніту і вапняку, з яких колись складалося дно тропічного моря, можна побачити відбитки древніх, колись жили на планеті істот, вивчати біологію та геологію Землі. Тут мандрівників часто охоплює відчуття, що вони заблукали і ніколи не знайдуть дорогу назад, до єдиною провідною наверх сходах. Ніагарська оранжерея, розташована за півкілометра на південь від водоспаду, підтримується Ніагарському Парковій Комісією.

В експозиційних залах загальною площею понад 1000 кв. м, можна побачити тропічні квіти і рослини. Навколо оранжереї розташовані фонтани, магнолієвих сад і декоративні ставки. У зимову пору року в канадській Ніагарі проводиться Зимовий фестиваль вогнів: у місті з’являються сотні ілюмінаційних панно і влаштовуються барвисті феєрверки. Table Rock — найвідоміша оглядовий майданчик, з якого туристи можуть спостерігати води Канадського водоспаду, що падає вниз, також захоплююча пригода — політ над Ніагарою на вертольоті, коли можна всі визначні пам’ятки спостерігати з висоти пташиного польоту. Maid of Mist (Діва туману) це кораблики, що ходять по річці повз Американських водоспадів прямо до підніжжя Підкови.

У кінотеатрі Imax можна подивитися фільм про історію утворення Ніагарського водоспаду, першопрохідників і підкорювачів. У фойє кінотеатру працює виставка підручних засобів (бочок, човнів і пр.), за допомогою яких бажали прославитися сміливці кидалися вниз з водоспаду.

Любителі музеїв можуть відвідати Ніагарський музей авіації або музей воскових фігур, що нараховує більше 100 експонатів. До іншим визначним пам’яткам, розташованим на березі річки Ніагара відноситься музей політика 19-го століття Вільяма Лайона Макензі (Mackenzie Heritage rintery Museum), фортеця Форт Ері (Fort Erie) і Форт Джордж (Fort George), а також канал Велленд (the Welland Canal) , розташований в 13 км від водоспаду.

Де знаходиться Ніагарський водоспад?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!