Де знаходиться Геленджик?

Де знаходиться Геленджик?

Де знаходиться Геленджик? Ви не знаєте, де знаходиться Геленджик — один з найкрасивіших курортів з п’янким повітрям, наповненому ароматами моря і пітцунской сосни, ласкавим чистим морем і неповторним природним ландшафтом, увінчаним мальовничим Мархотського хребтом? Курорт Геленджик знаходиться в Краснодарському краї (Росія) на Чорноморському узбережжі Кавказу, розташувавшись між Новоросійськом і Туапсе. Чарівне містечко розташувався біля підніжжя Мархотха, що є частиною гірської системи Великого Кавказу, і налічує близько 53 000 чоловік жителів, згідно з переписом 2010 року.

Географічні координати Геленджика: 44 градуси 33 хвилини північної широти і 38 градусів 5 хвилин східної довготи. Місто-курорт Геленджик має багату історію, що отримала свій початок в VI столітті до нашої ери, коли на Тонкому мисі Геленджікской бухти був заснований древніми греками торговий порт Торік. У 63 році до нашої ери в районі Геленджікской бухти виникає давньоримський порт Пагр.

У середньовічних істориків він відомий як візантійська гавань епта. Як дістатися до Геленджика? : Федеральні автотраси М27 і М4. : У Геленджику знаходиться аеропорт (регулярні рейси Москва-Геленджик-Москва, Краснодар-Геленджик-Краснодар). : Найближча залізнична станція розташована в Новоросійську.

Можливі також варіанти прибуття в Анапу або Краснодар (з усіх цих міст є регулярні автобусні рейси до Геленджика). : Рейси з Новоросійська, Туапсе, Сочі.

Де знаходиться Геленджик?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!