Де закладки Chrome?

Де закладки Chrome?

Здрастуйте, дорогі читачі! При переході з одного браузера на інший будь-який користувач Інтернету та перенести закладки. У цій статті я розповім, як з Firefox в Google Chrome. Потреба в міграції на новий браузер визріла вже давно. Останнім часом, мій перевантажений плагінами Firefox став жахливо гальмувати і давати збої.

А тут, дуже до речі, з’явилася стаття Михайла Шакина «». Зваживши в цьому пості всі «за» і «проти», Михайло обгрунтував свій перехід на новий гугловський браузер. Але повернемося до закладок! -) Відкриваємо вікно закладок Firefox і у верхній частині вибираємо «Управління закладками». Знаходимо «Імпорт та резервування» — «Експорт в HTML». Даємо файлу ім’я і визначаємо (наприклад — робочий стіл).

Натискаємо «Зберегти». Відкриваємо. Вгорі, праворуч від адресного рядка натискаємо на значок налаштувань і вибираємо «Диспетчер закладок» — Упорядкувати — Імпорт закладок. Знаходимо збережений HTML-файл з закладками і натискаємо «Відкрити».

Тепер всі закладки зроблені в Firefox благополучно перекочували в Google Chrome. Цей спосіб дозволить вам не тільки відкривати закладки в новому браузері, а й використовувати їх на будь-якому комп’ютері, або мобільному пристрої. Встановіть на свій браузер плагін.

Синхронізуйте закладки з цим розширенням і зареєструйтеся на сайті розробників. Ваші закладки будуть завжди з вами.

Досить встановити плагін і увійти, використовуючи свій логін і пароль. Хороших Вам закладок і найшвидших браузерів! -)

Ваш.

Де закладки Chrome?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!