Де тепло взимку?

Де тепло взимку?

Дізнатися, чому в Гоа відсутній секс-туризм, за скільки там можна купити лобстера і яких курортів варто уникати. Чим ближче зима, тим частіше ми замислюємося про місця, де тепло взимку.

Одним з найпопулярніших напрямів серед українських туристів є Гоа. Але, перш ніж ви, так би мовити, «гоу в Гоа», ознайомтеся з нашою статтею «Де тепло взимку: 30 фактів про Гоа» — будете знати, чого очікувати від відпочинку. Де тепло взимку: 30 фактів про Гоа 1. Гоа — найменший штат Індії і колишня португальська колонія. 2. Гоа — це не дорогий курорт, як думають багато хто. 3. Більшість наших туристів кажуть «їду на Гоа».

З точки зору граматики це неправильно, адже Гоа — не острів. Тому правильно буде сказати «їду в Гоа». 4. Перше, що відзначаєш, коли ступаєш з трапа літака на землю Гоа — дуже-дуже вологе повітря.

5. Сезон в Гоа з жовтня по лютий, вночі температура становить близько 20 C, вдень — близько 31 C. В інший час жарче і більше опадів. Чи варто тепер задаватися питанням, де тепло взимку? 6. У Гоа купальний сезон триває цілий рік, переважна температура води — 28 — 29 С, максимальна — в травні, досягає 30 С. 7. У Гоа існує чіткий поділ на північ і південь.

Вважається, що північ — для спраглих тусовки і фана, південь — для «тюленів» і пенсіонерів. 8. Аеропорт Гоа «Даболім» знаходиться точно посередині. Що в Арамболь (курорт на півночі), що в Палолем (курорт на півдні) таксі коштуватиме приблизно однаково — 800-1000 рупій. 9. Якщо в турфірмі вас спокушають туром в Гоа, показуючи картинки з райськими пляжами — не вірте. Пляжі Гоа ніяк не можна внести в категорію «баунті».

Тут немає чистого білого піску і блакитної води. Ті, хто відпочивав на Мальдівах чи Карибах, пляжами будуть розчаровані.

10. Кращим пляжем Гоа вважається. 11.

Корів на пляжах Гоа часом не менше, ніж туристів. Корови дуже флегматичні, будується не будуть, але напаскудити можуть. 12. За 30 хвилин, проведених на практично будь-якому пляжі Гоа, вам запропонують масу «корисних» товарів: підстилки, дзвіночки, барабани, щіточки для почісування лівої лопатки і правої п’яти, десять грам гашишу за ціною п’яти.

Будете проявляти інтерес — торговки обліплять як мухи. 13. У Гоа треба завжди торгуватися. Винятки — пристойні ресторани і готелі, але й там на вас не будуть дивитися як на божевільного, якщо попросите знижку.

14. Бронювати житло в Гоа заздалегідь має сенс, тільки якщо ви їдете в кінці грудня — початку січня. В інший час можна спокійно на місці знайти дах над головою на будь-який смак. Простенька кімнатка в гест-хаусі обійдеться в -10 на добу (залежно від місця, кількості днів, сезону).

15. Бунгало в Гоа (вони тут називаються Huts) — це аж ніяк не так романтично, як здається.

У ці бамбукові хатини з усіх боків лізуть комахи, а їх тут, повірте, багато. 16. Якщо ви не любитель відпочивати з «пікетники» — в курортах Кандолім, Калангут і Бага вам робити нічого. Потрапляючи на пляжі в цих місцях, згадуєш милі серцю Анапу і Геленджик. Правда, ностальгія чомусь випаровується дуже швидко, варто тільки почути російську мову.

17. Село Морджім вважається російською. Тут вихідців з колишнього СРСР більше, ніж індусів. 18. У меню багатьох ресторанів Гоа є борщ, окрошка і пельмені.

Не варто розраховувати на шедеври кулінарної майстерності, хіба що якщо сильно замучить ностальгія за батьківщиною. 19. За 100-150 гривень в. Тільки не забудьте поторгуватися — заявлять ціну в 10 разів вище. В цілому, середній рахунок на щільний вечеря на дві персони буде порядку -20 (з алкоголем і десертом). 20.

У Гоа є найкращий у світі джус-центр — знаходиться в селі Чапора. Сюди з’їжджаються дауншифтери з усіх довколишніх курортів, щоб випити свіжовичавленого соку манго або, скажімо, дині — дуже смачно і дешево.

21. Кращий алкогольний напій в Гоа — ром «Старий чернець» (Old Monk) 22. Середа в Гоа — день покупок.

З усього штату туристи з’їжджаються в Анжуна на так званий Флі Маркет. Купити тут можна все, підозрюємо, навіть якогось індуса.

23. Опинитеся в Гоа на початку березня — станете свідками чудового свята Холі. Свіжокуплені сорочку від Armani в цей день краще не надягати — вся буде у фарбі.

24. Якщо ви відпочиваєте в Гоа і у вас немає моторолера — ви погано відпочиваєте в Гоа. На скутері тут навіть за хлібом виїжджають.

Орендувати скутер тут може кожен (права запитують рідко), коштує це копійки, бувають облави поліції — можна відкупитися. 25. Малярії в Гоа немає, в усякому разі, ймовірність захворіти нею тут украй мала. 26. Гоа і секс-туризм — поняття практично несумісні.

Варто лише подивитися на місцевих жінок. 27.

У Гоа немає свого гімну, але це батьківщина цілого напряму в сучасній музиці — гоа-трансу. Характерна риса цього стилю, який зародився наприкінці 80-x років — щільний біт (порядку 150 ударів на хвилину) і мелодійність.

28. Знамениті на весь світ гоа-транс-паті вже давно не такі гучні, масштабні і атмосферні. Іноді відбуваються якісь нелегальні open-air, але їх може розганяти поліція. Зараз в Гоа заборонена гучна музика після 22:00 в несанкціонованих для цього місцях.

29. Гоа часто називають «раєм для наркоманів з усього світу». На наш погляд, це злегка перебільшено, але дурь, дійсно, можна купити вільно. 30. Найголовніше.

Гоа — це не рай на землі, як описують його деякі туроператори. Тут досить брудно, аж ніяк не найкращі пляжі і з кожним роком все більше і більше заточене під пакетний туризм.

Але в деяких місцях і в певний час в Гоа ще можна знайти той дух свободи, який панував тут у 70-80-і. Також читайте За матеріалами: tochka. немає.

Де тепло взимку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!