Де дешево відпочити на морі?

Де дешево відпочити на морі?

Відпочинок на морі недорого! Відпочинок на морі недорого — це мрія! Мрія кожного відпочити всім своїм тілом від метушні цьому житті, від домашньої суєти, моторошної напруженої роботи.

І скільки б разів ти не їздив на берег, сюди завжди хочеться повернутися знову. Знову! Знову! Але, як же здійснити відпочинок на морі, та ще й недорого.

Як зорієнтуватися у всьому тому різноманітті, що пропонують турфірми, незліченна безліч сайтів та знайомі. Відпочинок на морі недорого — це не те, що пропонують туроператори. Та й у знайомих не завжди можна запитати про те, як відпочити на морі недорого. Тут, швидше за все, потрібно запастися терпінням і зайнятися пошуками самостійно. Ну, по-перше, відпочинок на морі недорого це відпочинок не в липні і серпні.

А краще вибрати травень, червень, вересень і навіть жовтень цілком підійде. Відпочинок на узбережжі Чорного та Азовського морів у ці місяці має багато переваг.

Не жарко, значить більше підійде для відпочинку з дітьми. Все набагато дешевше і на ринках і в кафе. А у вересні-жовтні ще і різноманітний вибір місцевих фруктів. Адже відпочинок на морі недорого не повинен перетворюватися в щось жахливе і не комфортне. Все-таки це Ваш заслужену відпустку.

Відпочинок на Азовському морі це якраз те, що може підійти для відпочинку на морі недорого. На узбережжі Азовського моря, звичайно, немає такого скупчення великих міст курортів, з дуже потужним комплексом розваг.

Дельфінарії та аквапарки не зрівняються з Геленджиком, Сочі і Анапою. Але в цьому є своя принадність. Враховуючи, що рівень сервісу та комфорту на узбережжі Азовського моря настільки ж прекрасний, як і на Чорному морі. Але значно менше відпочиваючих.

А значить ціни на проживання нижче. На пляжах чистіше і вільніше навіть у пік літнього сезону липень серпень. Саме тут може здійснитися Ваша мрія, про відпочинок на морі недорого. Підібрати місце для недорогого відпочинку на Чорному морі теж цілком реально. У будь-якому з міст курортів готель, який знаходиться подалі від берега моря, вже запропонує Вам ціни нижче, ніж готелю так званої першої лінії.

І крім великих курортних міст є безліч селищ на узбережжі Чорного моря, які і можуть запропонувати Вам відпочинок на морі недорого. Можна запропонувати в районі і улюблене місце російських виндсерферов, і селище з чудовими гірськими пейзажами. Недалеко від це може бути і Бетта, і зі своїми кам’янистими пляжами і тишею.

У Туапсинському районі селище Дедеркой і Лермонтово.

У Сочинському — Магри, Вишнівка,. У кожному з них є своя неповторна принадність, краса природи Чорноморського узбережжя. А головне ви зможете здійснити свою мрію про відпочинок на морі недорого, але якісно з комфортом і незабутньо!.

Де дешево відпочити на морі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!