Чи завжди мають рацію дорослі?

Чи завжди мають рацію дорослі?

Батьки і діти. Класичне питання тургеневского характеру, в якому стикаються життєва мудрість прожитих років з наївною самовпевненістю юнацького максималізму. Юнаки та молоді дівчата бачать світ по-своєму, по-новому дивляться на речі, на які у дорослих погляд уже замилилося. Йде протистояння досвіду і життєвої енергії, часом без певного вектора. Чи завжди мають рацію дорослі?

Як і будь-який інший громадський питання, він неоднозначний і вимагає розгляду з обох сторін. Дорослі намагаються утримати підростаюче покоління від необдуманих помилок, хочуть дати пораду. Але, з іншого боку, виникає ситуація, коли часом вже усталену думку не дає дорогу новим перспективним ідеям молодих людей. У молоді немає особливого досвіду, але присутня величезна прагнення до нових звершень, новим вчинків. Виникає ситуація спору Іполита і Лукашина з кінофільму «Іронія долі або з легким паром».

Боротьба консервативності і нової зароджується революції. Дорослі люди часто живуть розміреним усталеною життям, за деякими канонам. Молодь намагається вибрати свій життєвий шлях, стикаючись зі старими засадами, що в більшості випадків викликає протест.

Дорослі мають рацію в тих випадках, коли зупиняють тяжку ситуацію, що веде в нікуди, рятуючи від загибелі. В інших випадках, дорослі повинні поступитися дорогу молодим, лише спостерігаючи з боку за правильністю обраного напрямку.

Чи завжди мають рацію дорослі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!