Чи шкідливо палити?

Чи шкідливо палити?

Та невже. З чого деякі люди вирішили, що кидати курити шкідливо? Якщо слідувати простій логіці, то якщо кидати шкідливо, то курити корисно. Так виходить?

Мені здається, що занадто недовірливих людей дуже часто намагаються залякати, намагаються вселити, що кидати курити шкідливо. Пам’ятається, був час, коли вважалося, що куріння навіть корисно для організму і покращує роботу легенів. На зображенні зліва Ви можете спостерігати, як під час велогонки Тур де Франс в 60-ті роки гонщики дають прикурювати один одному сигарети. Ви можете уявити, що сучасні спортсмени будуть палити, і вважатимуть, що кидати курити шкідливо? Невже Ви справді вірите, що фільтрація легкими декількох десятків кубометрів отруйного диму, може бути корисною для організму?

Гаразд, тоді люди були безграмотними і вірили всьому, що говорять. Але зараз-то думати, що шкідливо кидати це верх дурості. Куріння — це абсолютно неприродний для людини процес.

Мені здається, що в самій фразі Кидати курити шкідливо о, допущена пунктуаційна помилка.

Пам’ятайте мультик, де хлопчикові треба було поставити кому в реченні Стратити не можна помилувати? . Де б Ви поставили кому і поставили б її взагалі? Так і фраза кидати курити шкідливо повинна містити кому після слова кидати. І звучати так: Кидати, курити шкідливо!

Згодні? Звідки пішла ця думка, що кидати шкідливо? Мені здається, що в наш час, коли дуже багато чого вирішують гроші і фінансові можливості, будь-які чутки і думки розпускаються тільки з однією метою корисливою. Багато хто хотів би кинути палити, але як тільки чують, що це шкідливо, починають сумніватися у своєму бажанні і рішучість йде. Чутки, що кидати курити шкідливо розпускаються для того, щоб налякати і утримати в нікотинової пастці побільше людей.

Бажано, щоб вони знаходилися в ній і не намагалися кидати палити все їх життя. Не потрібно зайвого романтизму. Якби тютюновим компаніям це не було вигідно, то такий слух взагалі б не з’явився на світ. А адже тютюнові компанії не хочуть втрачати своїх клієнтів. Як Ви думаєте, чи вигідно їм частіше розповідати, що кидати курити шкідливо, щоб довше отримувати з Вас гроші?

Якби це не було їм вигідно, то подібний міф не отримав би поширення зовсім. Деяким людям здається, що кидати курити шкідливо тому, що після того, як людина кидає палити, він деякий час може відчувати дискомфорт від абстинентного синдрому, який нагадує про себе. Але невже це шкідливо?

Не шкідливіша, ніж застуда. Інша справа, що кидати курити треба правильно. Потрібно бути психологічно і фізично готовим до цього. Нікотин поступово вбудовується в обмін речовин і починає брати в ньому участь. Тому люди, що кинули палити, можуть відчувати нездужання деякий час.

Але це ніяк не шкідливо. У нашому курсі Пора Кидати ми детально розповідаємо про те, які нездужання людина може відчувати. Ми даємо докладні рекомендації і підтримуємо кожного учасника курсу, щоб ці нездужання пройшли максимально непомітно. Я б сказав, що кидати курити не шкідливо, а корисно.

Після того, як Ви кинете курити, організм почне відновлюватися. Те, що було шкідливо раніше, поступово буде йти з Вашого життя, залишаючи місце корисним радощів і здоров’ю.

Кидати курити шкідливо тільки тим, хто прагнути померти на 10-15 років раніше. Для інших же кинути палити буде дуже навіть корисно, адже так? Не бійтеся, ми знаємо, що і як необхідно робити. Ми Вам все підкажемо і покажемо.

Підписуйтесь на курс і отримуйте всю необхідну і об’єктивну інформацію, яка дасть Вам можливість кинути курити не шкідливо, а корисно! Кидати, курити шкідливо!

З повагою, Валерій Лежнев і колектив Пора Кидати ПОРА КИДАТИ!.

Чи шкідливо палити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!