Чи є життя після смерті?

Чи є життя після смерті?

Справжній Християнин це той, хто вірить в Ісуса Христа і на життя вічне. Є деякі місця в Євангеліях, які людина, що вірить в реінкарнацію і карму, автоматично сприймає як доказ цих концепцій.

Наприклад, важко як-небудь ще пояснити такі слова Ісуса Христа: 44 Ніхто не може прийти до мене, не притягне його Отець, що послав Мене, і Я воскрешу його в останній день.

47 Істинно, істинно говорю вам: Хто вірує в Мене, життя вічне. 48 Я хліб життя.

50 хліб, Який сходить із небес, такий, хто Його споживає не помре. 51 Я хліб живий, що з неба зійшов: коли хто споживатиме хліб їстиме, житиме повіки; хліб же, який Я дам, є Плоть Моя, яку Я віддам за життя світу. (Іоанн 6:44-51). Давайте, нарешті, почитаємо разом 1-е Послання Апостола Павла главу 15, як ще один доказ існування повітряних народжень і воскресіння мертвих:

12 Коли ж про Христа проповідується, що Він воскрес із мертвих, то, як деякі з вас кажуть, що нема воскресіння мертвих? 13 Якщо нема воскресіння мертвих, то і Христос не воскрес; 14 а якщо Христос не воскрес, то й проповідь наша марна, марна і віра ваша. 15 Ми знайшлися б тоді неправдивими про Бога, бо свідчили б про Бога, що воскресив Христа, Якого Він не воскресив, якщо, тобто, мертві не воскресають; 16 Бо як мертві не воскресають, то й Христос не воскрес.

17 А якщо Христос не воскрес, то марна віра ваша: ви ще в гріхах ваших. 18 Тому й ті, що в Христі загинули. 19 І якщо ми тільки в цьому житті сподіваємося на Христа, то ми найнещасніші від усіх людей.

20 Але Христос воскрес із мертвих, первісток серед померлих. 21 Бо, як смерть через людину, так через людину і воскресіння мертвих. 22 Як в Адамі всі вмирають, так у Христі всі оживуть, 23 кожен у своєму порядку: первісток Христос, потім Христові, під час Його. 29 Бо що зроблять христяться ради мертвих?

Коли мертві не воскресають, то для чого і хрестяться для мертвих? 30 Для чого й ми повсякчас наражаємося на небезпеки? 31 Я щодень умираю похвала вашою, браття, що маю її в Христі Ісусі, Господі нашім.

32 По-людському, коли я боровся зі звірами в Ефесі, яка мені користь, коли мертві не воскресають? Будем їсти та пити, бо завтра помремо! 33 Не дайте худі псує добрі звичаї. 34 Протверезіться, як має, і не грішіть, бо, до сором вам скажу, деякі з вас не знають Бога. 35 Але дехто скаже: Як мертві воскреснуть? і в якому тілі прийдуть?

36 Нерозумний те, що ти сієш, не оживе, як не вмре.

Чи є життя після смерті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!