Баня: як правильно паритися?

Баня: як правильно паритися?

У попередній статті ми дізналися про користь лазні, а так само які здійснюють жінки, відвідуючи парну. Що взяти з собою в лазню? Думаю, ці красиві картинки яскравіше слів скажуть про те, що ж потрібно брати з собою в лазню. Як правильно паритися в лазні?

Роздягніться в роздягальні, брудну білизну приберіть в пакет (ви ж взяли чиста білизна). Налийте собі з термоса, який ви запарили заздалегідь удома, і поставте кухоль в шафку остигати. Одягніть шльопанці і шапку на голову. Перш ніж іти в баню рекомендую кожному зібрати мильні приналежності (шампунь, мило, маски, мочалки і т. д.) в пакет.

Це зручніше сумку в мийному відділенні можна вимочити, а пакет не шкода викинути. Візьміть з собою в мийне відділення пакет з мильними приладдям, клейонкою, рушником для парної і віник.

Обдайте окропом лавку і постеліть клейонку тут ви зможете посидіти і почиститися. Якщо ви прийшли з віником, то візьміть таз, помийте його з милом і запарьте віник теплою водою. Від гарячої води віник може швидко облетіти. Вимийте під теплим душем. Витріться.

6. Покладіть бамбукову підстилку на нижню полицю. Температура підвищується від підлоги до стелі, а вологість навпаки. Тому через 2 хвилини підніміться на середню полицю. Не знімайте тапочок, як деякі банщиці можуть робити уникайте ризику підчепити грибок. Для першого разу достатньо 5 хвилин.

Не вставайте різко, щоб уникнути судинних спазмів. По виходу облийтеся холодною водою під душем або з тазика. Якщо ви новачок, то краще почати з прохолодної води. Якщо є басейн, то після обдаванія водою пориньте і поплавайте кілька хвилин.

Запарте мелену каву окропом і зробіть скраб всього тіла та обличчя. на все тіло. Закутайтеся в рушник і вирушайте в кімнату відпочинку або роздягальню, де не поспішаючи випийте остигнула чашку.

Розслабтеся і посидьте 10 хвилин. Налийте ще одну кружку остигати для наступного відпочинку. 7. Перед заходом в парну змийте мед з тіла теплою водою. , І, розстеливши великий рушник на середній полиці, лягайте на спину. Полежіть 5 хвилин, дайте розпаритися тілу. Після почніть чистити все тіло скрабами, починай з ніг.

На перший погляд скраби здаються дуже жорсткими, але саме з распаренного тіла вони краще за всіх щіток видаляють роговий шар. По виходу облийтеся холодною водою. Я роблю сметану з какао і сухим молоком (1:1:1). і відпочиньте.

8. Перед заходом в парну змийте маску з тіла теплою водою. Розведіть ефірні масла у воді (ковшике або стаканчику). У парній розстелите рушник, ляжте. Прогрійте протягом 5 хвилин. У парній полийте водою з ефірними маслами камені і віник.

Попросіть кого-небудь вас попарити з обох сторін. По виходу облийтеся холодною водою. на ваш вибір. Я використовую. і відпочиньте. 9. Перед заходом в парну змийте маску з тіла теплою водою.

І помийте голову і все тіло. Зробити це краще перед останнім заходом в парну. гіркий темний шоколад і вирушайте в парну. Покладіть ближче до грубки шоколадку, щоб вона розтанула. У парній розстелите рушник, ляжте.

Прогрійте протягом 5 хвилин. Попросіть кого-небудь вас попарити віником.

По виходу облийтеся холодною водою. На ще вологе обличчя і тіло нанесіть шоколад. настою і відпочиньте. Після відпочинку змийте шоколадну маску гарячою водою без мила.

Прийміть контрастний душ: гаряча-холодна вода по 15-30 секунд. Досить 2-3 підходи. Закінчуйте обов’язково холодною. Зберіть лазневі речі і виходьте одягатися в роздягальню.

PS: Власне от і весь принцип відвідування лазні жінкою. Хто не читав попередній пост, раджу прочитати Правила і помилки відвідування лазні. Омолоджуючий мезококтейль для шкіри обличчя, шиї і декольте за чи проти?

Чому косметика не повинна містити гормони? Ф. Батмангхелідж: Ваше тіло просить води.

Баня: як правильно паритися?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!