22 роки — яке весілля?

22 роки - яке весілля?

Річниці весілля почали відзначати давно. Ця традиція зародилася близько двох століть тому. Вважається, що батьківщиною цієї традиції є Німеччина.

Але до відносно недавнього часу було прийнято відзначати тільки круглі весільні ювілеї: 25, 50, 65 років з дня створення сім’ї. Сьогодні ж подружжям цінується і святкується щороку спільного життя. Якщо дві половинки прожили разом двадцять два роки, їм можна приймати поздоровлення з Бронзовою весіллям. Бронза це податливий сплав, як і шлюб, який постійно вимагає терпіння і поступок.

За 22 роки чоловік і дружина добре вивчивши звичаї один одного, прекрасно знають, коли потрібно промовчати, а коли і наполягти на своєму. На двадцять другу річницю найкраще влаштувати вшанування ювілярів у вузькому сімейному колі, в теплій домашній обстановці, хоча це зовсім не догма і подружжя має право влаштувати собі пишне свято любові. Подарунки на 22 річницю — це бронзові вироби, статуетки та сувеніри. Якщо ж Ви хочете зробити близьким людям оригінальний і незабутній подарунок, замовте авторське художнє лиття з бронзи з пам’ятною гравіруванням.

Нехай це буде щось романтичне, голубки, двоє закоханих на лавці, та що завгодно. Хорошим подарунком стануть і посудні приналежності, тим більше що за двадцять два роки подружжя на щастя перебили багато кухонного начиння.

Діти можуть зробити оригінальні жартівливі привітання батькам-ювілярам на великих аркушах ватману, які, безумовно, їх зворушать.

22 роки — яке весілля?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!