22 роки — яке весілля?

22 роки - яке весілля?

Відомо, що бронзова весілля відзначається через 22 роки подружнього життя. Така річниця не сильно популярна, так як у нас прийнято відзначати круглі дати.

Але якщо у вас є бажання, то чому б не відсвяткувати цю дату. Ви повинні цінувати всі роки, прожиті разом.

Ні для кого не секрет, що бронза це дуже м’який сплав. До 22 років спільного життя подружжя стали не тільки міцною парою, але і достатньо гнучкою. Вже з самої назви зрозуміло, що в якості подарунка має бути виріб з бронзи. У цьому плані вибір дуже великий: починаючи від різноманітних сувенірів, статуеток до антикваріату.

Але якщо не хочете дарувати даремні подарунки, то відмінно підійдуть квитки в театр, путівки в санаторій і т. д. Головне, щоб подарунок був від душі! У ваш весілля бронзовий ювілей 22 роки! Поспішаю привітати вас і побажати, Щоб тільки щастя чекало біля порога, Щоб в любові вам не довелося страждати!

Нехай в цьому житті все, що є і буде Тільки любов велика, без меж! І це щастя — у світі багатьох доль, Знайти одне одного серед багатьох осіб!

Вітаємо вас сердечно, Нехай ваше щастя триває вічно. Любов міцніше міцної сталі, Щоб проблеми вас не знали. Бронзову весілля відзначаємо з вами, Щоб не змінювалися ви з роками. Любові, здоров’я та терпіння, Щоб в щасті не було сумніву.

Поспішаю привітати з ювілеєм вас! 22 роки ви вже як одружилися! Так само сильна нехай буде ваша пристрасть, Любити, щоб ніколи не розучилися! Бажаю, щоб наповнився ваш будинок Таким приємним, чистим дитячим сміхом!

Нехай стороною обходить душі грім, Доля супроводжувала, щоб успіхом! Дорогі наші дружини! 22 роки ще не дата, Але все ж це ювілей. Ви були молоді колись, Але мчать роки все швидше. Трохи прожили ви разом, Лай поменше чоловіка і дітей.

А ти все очі опускала, Поздоровлення взяті з сайту.

22 роки — яке весілля?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!