20 років — яке весілля?

20 років - яке весілля?

Починаючи з 15 весільної річниці в народі прийнято відзначати виключно круглі (що закінчуються на нуль) і напівкруглі (що закінчуються на 5) ювілеї. Наступним за прийнятим в народі списком йде 20 ювілей подружнього життя, що носить назву фарфорового весілля.

Отримане назва обумовлена тим, що фарфор є досить дорогим матеріалом для виготовлення столового посуду, раніше він вважався справжньою коштовністю, наявної не в кожному будинку, але сім’я з 20-річним стажем цілком може дозволити собі такі дорогі покупки. Втім, не варто забувати також про те, що фарфор дуже крихкий, як і довірчі відносини подружжя. І те, й інше вимагає до себе підвищеної уваги й акуратності в обігу. Не існує чітких правил, що регулюють список обов’язкових до запрошення гостей — ви цілком можете поступити на власний розсуд.

Подорослішали діти нерідко роблять своїм батькам чудові подарунки, організовуючи романтичні побачення за оригінальними сценаріями: прогулянки на повітряній кулі, вечеря в несподіваному місці або подорож до моря в компанії другої половинки. Такі заходи, без сумніву, допоможуть парі згадати свої ніжні почуття і оновити їх, ще раз щиро поклявшись в любові і вірності.

Втім, скасовувати сімейну вечірку з батьками та дітьми все одно не варто — вони теж повинні мати можливість розділити з вами радість. Сервірувати стіл на порцелянову весілля прийнято, звичайно ж, порцеляною. Краще, якщо це буде новий сервіз — таким чином можна підвести символічну риску під тим, що було і почати новий етап життя, в якому будуть тільки щасливі дні.

В якості подарунка на порцелянову весілля завжди вибирають сервізи або набори посуду. Деякі гості воліють вибрати символічний подарунок — оригінальну порцелянову ляльку, яка, можливо, стане початком цікавої колекції. Також користуються популярністю різні статуетки, втім, якщо ви хочете подарувати щось зовсім інше, ювіляри не будуть у образі — порцеляновий тематика досить обмежена, на жаль.

Існує традиція, згідно з якою в цей день гості повинні власноруч ліпити глиняні фігурки прямо під час урочистостей. Після результат обпалюється в печі і розфарбовується вручну — можливо, вам сподобається ідея провести тематичну вечірку в гончарній майстерні.

20 років — яке весілля?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!